Het is weer tijd om lekker buiten te genieten. Ontbijten in de tuin onder een stralende zon. En je boterham? Ook die gaat een heerlijke zomer tegemoet. De zon is op, lekker buiten ontbijten. Fruitiger kan je boterham niet zijn. Extra genieten van heerlijk broodbeleg. (Advertentie) De zomer op je boterham. Speciaal voor die dagen dat je er lekker op uit trekt, is lekkere jam nu in bandige, kleine potjes verpakt. Met deze kleintjes jam van Hero bijvoorbeeld, geniet je ook tijdens je picknick of op het strand van een fruitig belegde boterham. Natuurlijk staat zo'n kleintje ook heel bijzonder bij een smakelijk ontbijt of een lunch in de tuin. In ieder geval kun je volop varieren met deze jam. Kleintjes jam vind je in de smaken abrikoos, aardbei en kers in een handig presenteerdoosje. Voor die heerlijk lange weekendochtenden zet je met Hero Le Fruit (spreek uit: Le Frwie) een heel bijzondere traktatie op tafel. Le Fruit is een heerlijk fris fruitbeleg en dat merk je meteen als je het op je brood smeert. Overheerlijk fruit, dat je zomerse dag nog lekkerder maakt dan hij al is. Le Fruit vind je in de fruitsmaken aardbei, perzik en bos- bessen en zit in 'n handig potje (200 gr.). Zo geniet je sarnen of alleen, met voile teugen van de srnaak van het zomerse buitenleven. "s Zomers gaat genieten bijna vanzelf. Lekker buiten, in de zon ontbijten en het lekkerste fruit op je boterham. Neem Hero Extra, daar verwen je iedereen mee, elke ochtend opnieuw met de allerbeste jam. Boordevol heerlijk fruit waarvan je extra geniet. Of je nu houdt van frisse aardbei, een combinatie van vruchten of een andere fruitvariant, Hero Extra is er in een aantal overheeriijke smaken, zodat je elke dag de zomer op je boterham proeft.

Allerhande | 2000 | | pagina 148