Fit Ami Een springlevend probleem Fit Ami Fit Ami We zijn allemaal blij met de zomer. Heerlijk warme dagen, lekker genieten van de zon. Ook uw hond en kat zijn blij omdat ze weer vaker naar buiten kunnen. Maar wat dacht u van de vlooien? Ook zij springen een gat in de lucht als de temperatuur stijgt. Omgevings Jeuk? Het speeksel van de vlo is de boosdoenerl Tijdens een wandeling, op straat of in de tuin, kan uw hond of kat besmet raken met vlooien. Ze bespringen uw huisdier om zich te voeden. Vlooien leven van het bloed van uw hond of kat. Als een vlo trek heeft, prikt hij een minuscuul gaatje in de huid van uw huisdier. Hij spuit daar een beetje speeksel in zodat het bloed min der snel stolt en hij rustig de tijd heeft om zijn buikje rond te eten. Het is met name het speeksel van de vlo dat jeuk veroorzaakt bij uwhond of kat. Het begint met een vlo maar voordat u het weet zijn het er 500! Na elke maaltijd leggen de vlooienwijfjes eitjes in de vacht van uw hond of kat. Een vrouwtjesvlo kan zo'n 50 eitjes per dag leggen. Als het warm is, komen de eitjes snel uit en heeft u al na drie weken honderden spring-in-het-veids. U wilt toch niet dat zo'n geboorte-explosie toevallig plaatsvindt in de vacht van uw hond of kat of in de mand van uw huisdier of etgens anders in uw huis? VIo-OP VIo-OP KAT 14 HOND way tegen vlooien en luizen PraY e9en vlooien en luizen Toedienen OP de hond Fit Ami voor effectieve vlooienbestrijding Het is verstandig om actie te ondernemen voordat vlooien de jacht op uw huisdier geopend hebben. U kunt uw hond of kat en uzelf vrijwaren van een hoop ellende door op tijd maatregelen te treffen. Het is belangrijk dat u niet alleen de vlooien OP het dier bestrijdt maar ook de parasieten in de leefomgeving OM uw huisdier. Slechts 1% van het vlooienprobleem zit OP het dier maar 99% bevindt zich in huis. Fit Ami is exdusief verkrijgbaar bij Albert Heijn. (Advertentie) Vlooien? Toedienen OP de kat Te gebruiken op vloeren, vloerbedekkingen, tapijten en hondenmanden Tegen vlooien en andere kuipende insekten in de o mgeving Werkt direkt, effektiefen langdurig Fit Ami totaal aanpak: 1. Bcstrijd de vlooien OP uw hond of kat met Fit Ami VIo-OP. 2. Behandel zorgvuldig de leefomgeving OM uw hond of kat met Fit Ami Omgevingsspray.

Allerhande | 2000 | | pagina 146