Vitamines voor de huid beauty Prachtig zo'n stralende teint, maar hoe kom je eraan? Met vitamines! Tegenwoordig zijn er allerlei cremes met vitamines en fruitzuren die vooral's avonds goed hun werk kunnen doen. Albert Heijn heeft de volgende vitaminerijke verzorgingsproducten: Gamier Synergie C Nivea Visage Oio Oil of Olaz verstevigende antirimpel-creme met retinol en vitamine E Oil of Olaz actieve vernieuwende creme met fruitzuren en vitamine E Plenitude Futur-E Plenitude Rimpelvervager met vitamine A Opvallend in deze snelle tijden is de steeds groter wordende behoefte aan eer- lijke en natuurlijke producten. Ook in cosmetica. Vanwege het eerlijke en effec- tieve karakter van vitamines wordt daar steeds valcer een extra beroep op gedaan. Vitamines zijn belangrijk voor de condi- tie van de huid, maar helaas kan het lichaam die niet zelf aanmaken. Voor hun verzorgende en huidversterkende eigenschappen zijn we aangewezen op cremes met vitamines. Veel toegepast in huidverzorgingsproducten zijn de 'mooi- maak'-vitamines A, C, E en fruitzuren. Op volle toeren De huid heeft baat bij een verzorgings- product dat haar beschermt. Vitamines C en E zijn celbeschermers, vitamine A helpt de aanmaak van nieuwe cellen en helpt rimpels te bestrijden. Vochtregu- lerende ingredienten en UV-filters hel- pen de huid jong en soepel te blijven. Terwijl we slapen, draait de celactiviteit van de huid op volle toeren om zich te herstellen. Daarom hebt u met name 's nachts baat bij een verzorgingspro- duct dat boordevol voedingsstoffen en vitamines zit. Voor welke vitaminecock- tail u ldest hangt af van de conditie van uw huid en of u graag een dag- of nacht- creme gebruikt. De luchtige en effectie- ve verzorgingsproducten die hun bestaansrecht ontlenen aan de 'mooi- maak'-vitamines van moeder Natuur, werken optimaal als u het gebruik ervan combineert met vitaminerijke voeding: gezond van binnen, mooi van buitenl VlER BELANGR1JKE BOUWSTENEN Vitamine A: Ook wel retinol genoemd. Stimuleert het celvemieuwingsproces en helpt vroegtijdige huidveroudering te voorkomen. Vitamine C; Vooral bekend als vrije-radi- calenvanger en antioxidant, een doel- treffende beschermer van onze huidcel- len. Ondersteunt tevens de werking van vitamine E. Vitamine E: Heeft als doeltreffende antioxidant ook een celbeschermende functie. Fruitzuren: Fruitzuren hebben een licht 'peelende' werking op de huid. Dode huidcellen worden afgestoten en jonge cellen zorgen voor een stralende teint. Tekst: Monique Lindeboom,fotografie: Ren6e Frinking.Tony Stone, styling: Silena Boersma AllerHande 6-2000125

Allerhande | 2000 | | pagina 125