I Get the point BESTELCOUPON Brengt de gezondheid ernstige schade toe. k.b. 4.10.1994 Stb.720 1 0 ^5 WATCH THIS 1 Vul het deelnameformulier volledig in en plak hierbij een streepjescode van Westpoint full flavor, en stuur deze samen met een volledig en ondertekende girobetaalkaart of eurocheque terwaarde van fl. 19,95 (incl. handlings- en verzendkosten) in een voldoende gefrankeerde envelop naar: Westpoint Allerhande horloge aktie Postbus 41, 9700 AA Groningen Je kunt ook betalen door de machtiging op deze bestelcoupon te tekenen. Hierbij machtig ik Westpoint filters om eenmalig en onherroe- pelijk fl.19,95 van bank/giro* rekeningnummer af te schrijven en krijg het horloge thuisgestuurd. ("doorhalen war niel van toepassing is) Rek.nr: HandtekeningDatum Geen pakje bij de hand? Vraag dan een Westpoint steepjescode aan. Stuur, in dat specials geval een voldoende gefrankeerde envelop naar Westpoint Allerhande horloge aktie, Postbus 419700 AA Groningen, met daarin een aan jezelf geadresseerde en gefrankeerde retour- envelop plus fl.3.- aan extra postzegels voor de afhandelingskosten. Binnen 3 weken ontvang je dan de Westpoint streepjescode thuis. Inzenden kan tot en met 1 augustus 2000, maximaal 1 aanvraag per adres. Naam: Adres: Postcode/plaats: ID in in V o Leeftijd: (min. 18 jaar) Reglement Deze actie wordt georganiseerd door Koninklijke Theodorus Niemeyer B.V.. Alleen personen van 18 jaar en ouder kunnen aan deze actle deelnemen. Er geldt geen aankoopverplichtmg. dus met- rokers kunnen ook aan de actie deelnemen, Het aanbod geldt tot 1 augustus 2000 of zolang de voorraad strekt. maximaal 1 aanvraag per adres. Niet volledige inzendingen of inzendingen uit het buitenland kunnen met worden gehonoreerd. Eenmalige macntigingen kunnen niet worden ingetrokken. Koninklijke Theodorus Niemeyer B.V. is niet verantwoordelijk voor zoekgeraakte inzendingen en opgestuurde bestellingen. Alle inzenders krijgen, mits voldaan aan alle actievoor- waarden, hun bestelling binnen 4 weken na sluitingsdatum automatsch toegestuurd. Over deze actie is geen correspondentie mogelijk. Deelname betekent aanvaarding van deze regels. Indien u de bestelcoupon niet uit de Allerhande wilt knippen, _/V, kunt u de benodigde gegevens op een briefkaar overnemen. Vergeet niet de Westpoint streepjescode te plakken!

Allerhande | 2000 | | pagina 121