Gezonde voeding issen voor uw viervoeter Geslaagde boeketten voor de vakantie de batterijen pe snoeischaar. De bloe men kunnen zo Albert Heijn verkoopt sinds kort volwaardige voeding voor uw hond of kat, die voorheen alleen te koop was in dierenspeciaalzaken. De voeding heeft een hoge voedingswaarde, bevordert de stoelgang en is goed voor de vacht en de gezond- heid. Voor de hond: Pedigree Principal Adult 22,95 en Puppy 24,95 (beide drie ldlo). Purina ONE vanaf 10,69 per 1,5 kilo. Voor de kat: Whiskas Top Adult zeevis of kip 8,79, en Whiskas Top Kitten kip 9,25 (alledrie 500 gram). Purina ONE vanaf f 2,49 per 200 gram. AllerHande 6-2000119 De examentijd is voorbij en de eerste uitslagen komen binnenkort binnen. Bij Sir Albert's Garden kunt u terecht voor een speciaal door Albert Heijn samengesteld examenboeket met een toepasselijke kaart, waarmee u op een persoonlijke manier de geslaagde kunt feliciteren. fStel u eens voor, u wilt op vakantie een bijzonder moment voor eeuwig vast- leggen, en dan blijkt ter plekke dat de camera weigert dienst te doen. Of T erger nog, u moet de volgende och- tend zeer vroeg het vliegtuig halen en van de wekker zijn op! Als u op vakantie gaat, vergeet dan nooit voldoende batterijen mee te nemen. Bij Albert Heijn kunt u terecht voor diverse soorten batterijen. Ze zijn ver- krijgbaar bij de infocounter. Dat is ideaal: tussendoor even uw kleren reinigen zonder ze te was- sen of naar de stomerij te brengen. Gewoon in dedroogautomaat.SVIT erbij en na twintig minuten is de kleding weer fris en klaar om te dragen. SVIT is een revolutionaire k, speciaal bedoeld voor alle kleding die u anders met de hand zou wassen of naar de stome rij zou brengen. Niet geschikt voor leer, suede en bont. Een basispak- ket kost 29,99, navulverpakking (6 stuks)/ 23,99.

Allerhande | 2000 | | pagina 119