Bezorging tot in uw keuken webshoppen Waar is AH Thuisservice actief? AH Thuisservice is sinds begin 1999 operatief op internet en was de eerste Nederlandse websuper- markt. Eenvoudig en efficient, dat is de stijl van AH Thuisservice. Na inschrijving als klant, via de site of door te bellen met de klantenservice (0800-1452), kunt u met een virtueel boodschappenlijstje uw boodschappen doen. Aanbiedingen staan onder de knop met het spaarvarkentje. Voor wie er even niet meer uitkomt is er de vlotte zoekservice. En wilt u per keer een vast boodschappenlijstje gebruiken, dan kan dat 00k. Bezorgen kan in tijdsblokken van twee uur, van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 21.00 uur en op zaterdag van 9.00 uur tot 17.00 uur. U bepaalt zelf wanneer u de boodschappen afgeleverd wilt hebben. De meeste bezorgingen kosten f 6,- per keer, in het weekeinde f 9,-. Het minimale bestedingsbedrag is 80,-. De producten zijn gemiddeld iets duurder dan in de winkel. Betalen kan contant.op het mobiele pinapparaat van de bezorger of met een incassomachtiging. Het bezorgingsgebied van AH Thuisservice wordt steeds groter. Op dit moment bezorgt AH Thuisservice in en rond de volgende plaatsen: Aalsmeer Haarlem Rozendaal Alphen a/d Rijn Heerlen Den Bosch Amstelveen Hillegom Sittard Amsterdam Houten Teteringen Arnhem Huissen Twelio Barendrecht Leiden Uithoorn Bath men Leidschendam Ulvenhout Breda Maarssen Utrecht Breukelen Maarssenbroek Veldhoven Bunnik Maastricht Velp Dalfsen Nieuw Vennep Voorburg Den Haag Nieuwegein Voorschoten Deventer Noordwijk Wassenaar Diemen Oestgeest Weert Dieperveen Oosterbeek Wezep Driebergen Ouderkerk Zaandam Eindhoven Purmerend Zandvoort Enschede Ridderkerk Zeist Gorssel Rijswijk Zoetermeer Groningen Rosmalen Zwolle Weet u niet zeker of er bij u bezorgd wordt, bel dan klantenservice van AH Thuisservice: (0800) 1452. Ook op www.ah.nl kunt u met behulp van uw postcode checken of u in het bezorgingsgebied valt r-

Allerhande | 2000 | | pagina 103