Overuren- overlevingspakket Schoolpleinsnack Voor als het werk uitloopt, is het handig om in de bureaula een voorraadje te hebben met han- dige snelklaar of kant-en-klare 'maaltijden' die helpen de extra uren te overbruggen. Verpakte koeken en repen bijvoorbeeld. Maaltijd plusre- pen van Weight Care zijn handig voor wie de maaltijd over moet slaan en niet ongemerkt te veel calorieen binnen wil krijgen. Wie over heet water kan beschikken, maakt snei een verkwik- kende kop soep met bijvoorbeeld Cup-a-soup. Wilt u iets substantielers, kies dan bijvoorbeeld deTasteBreaksoepen (Knorr), waar veel pasta in zit, of Uno Noodles van Unox (u moet dan wei over een kom en een vork kunnen beschikken). Verder valien met een zakje tortillachips en een blikje cheese salsa (Casa Fiesta), pakjes houdba- re zuivel en minipotjes gemengd fruit (Dole fruit snack) ook zeker wat overuurtjes te over bruggen. Tekst: Mary Stottelaar, fotografie: Renee Frinking, styling: Linda Loenen Na het oplossen van moeilijke sommen of het maken van een mooie tekening lust een kind wei wat! Maar er moet in de pauze natuurlijk ook tijd over blijven om te rennen en te spelen. Een snelle snack wordt daarom extra gewaardeerd. Maak lekkere dubbeldekkertjes door tussen twee kant-en-klare poffertjes een beetje roomkaas (vermengd met hagelslag, een beetje jam of reepjes ham) te smeren. Verpak de dubbeldekkertjes in een trom- meltje. Ook lekker en snel zijn Danoontje sticks, minibolletjes met beleg of een reep- je Cheese strings. Voor de dorst zijn er tal- loze gemakkelijke alternatieven zoals Roosvicee Multivit pakjes, pakjes (chocola- de)melkof sap. AllerHande 5-2000 85

Allerhande | 2000 | | pagina 85