File-ontbijt Treinsnack Staat u 's ochtends nogal eens stil met de auto? Cebruik de 'verloren'tijd goed en neem uw ontbijt mee in de auto. Een kop koffie ver- keerd neemt u mee in een thermosbeker. Daarbij eet u een lekkere bagel, belegd met kaas en sla, rauwe ham en plakjes ei of, heel luxe, met roomkaas en zalmsnippers. Ook kant-en-klaar is er het een en ander te koop dat u goed in de auto kunt nuttigen: Rhythm is een volledig ontbijt dat houdbaar is buiten de koelkast. Het kan dus ook blijven liggen voor morgen. Maar ook een gekoelde beker Goede Morgen! drinkontbijt of Hero Fruit- ontbijt kunnen gemakkelijk mee in een beker met deksel. In drinkontbijten met fruit hebt u steeds meer keus want sinds kort heeft Albert Heijn ook CoolBest Fruitstart Banana Orange en Fruitstart Apple Pear. Ook handig: voorverpakte repen en koeken als Right en Evergreen. f De trein is de plek bij uitstek om je eens lekkerte verdiepen in een goed boek of om de komende vergadering voor te bereiden. Onder het genot van een lekkere snack en een drankje gaat het vast nog beter. Handig zijn natuurlijk kant-en-klaar ver- pakte koeken zoals per stuk verpakte gevulde koeken van AH, Grany's van Liga of Sultana's van Verkade. Om mee te nemen zijn erflesjescola (AH Giant) van een halve liter. Behoefte aan meer? Een zelfbereide frisse yoghurtdrank zorgt weer voor de nodige energie. Vermeng hiervoor magere yoghurt met een beetje appeldiksap. Idee voor een hartige snack op het spoor: een punt zelfgebakken aardappeltortilla met reepjes ontbijtspek,goed verpakt in alumi- niumfolie in een trommeltje. Lekker erbij is een bakje kant-en-klare rauwkostsalade van AH Huistraiteur. AllerHande 5-2000 83

Allerhande | 2000 | | pagina 83