Wild en gewaagd Opgeruimd staat netjes Nieuwe plantenvoeding Wat gaan we doen? Dubbelzijdig schillen! n tips voor thuis Een dagje uit met de kinderen is zo gepland met een telefoontje naar de infolijn 'Kinderuitjes'. U kunt er te- recht voor uitstapjes met de kinderen, maar ook voor kin- derpartijtjes. De infolijn is bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 15.00 uur, op zaterdag en zondag van 10.00 tot 13.00 uur. Telefoon: 0900- 2025216 1,- p/m). Asperges schillen is best een tijdrovend en secuur werkje. Daar is wat op gevonden: een zogenaamde dubbel- schiller. Hij ziet er uit als twee in elkaar gezette dun- schillers. U houdt de asper- ge er tussen en haalt die vervolgens langs de schil- lers. Op die manier wordt de asperge gelijktijdig aan twee kanten geschild, op een snelle, schone en zuini- ge manier. De aspergeschil- ler is ook heel geschikt voor wortels, komkommers en andere lange groenten. Hij is van Westmark, een bekend Duits merk, en tijde- lijk verkrijgbaar bij Albert Heijn. De normale verkoop- prijs is 24,95, bij Albert Heijn kost hij 19,95. En tegen inlevering van 30 Air Miles of 40 Bonus punten krijgt u hem al voor 9,95 mee. Zolang de voorraad strekt. Op een traditionele dag als moederdag is juist een eigentijds boeket heel leuk om te geven. Sir Albert's Garden heeft naast de klassieke boeket- ten ook heel trendy boeketten met gewaagde kleuren- combinaties en aparte bloemen en grassoorten. U vindt er protea's, lelies en gerbera's samen met tropische bladsoorten zoals de fatsia en de monstera en beren- gras en snakegrass. Zeer verrassend! Negatieven en rommelige map- jes behoren definitief tot het verleden als u uw foto's digi- taal opslaat. Dat kan ook zon- der dat u een digitale camera nodig hebt. De foto's worden simpelweg opgeslagen op een cd-rom, die u weer kunt gebrui- ken om ze later bij te bestellen. Ook behoort het tot de moge- lijkheden de foto's te bewerken op uw eigen computer of ze te versturen via e-mail. Prijs: 9,95 excl. ontwiklcelen en afdrukken. De voedingstabletten van Pokon Season Comfort voor balkon- en tuinplanten 7,95) geven de voe- dingsstoffen zo gelei- delijk af, dat ze een heel seizoen mee- gaan. Gewoon een of meerdere tabletten in de grond drukken, water geven en klaar! AllerHande 5-2000 69

Allerhande | 2000 | | pagina 69