Een praktische shaker in combinatie met de lekkerste recepten Een keukenattribuut in combinatie met lekkere recepten waarbij dat attribuut goed van pas komt: dat is het idee achter de nieuwe cadeausets van Albert Heijn. De eerste set bestaat uit een dressingflesje met een boekje over zelfgemaakte dressings. Een ideaal cadeautje voor de komende zomer! Dress it up! Het boekje en flesje zijn samen verkrijgbaar voor f 17,95, zolang de voorraad strekt. Zie de opvallende display in een Albert Heijn- winkel bij u in de buurt. (D©(D Het Engelse woord 'dressing' komt van 'to dress': aan- kleden. Een betere vergelijking is er bijna niet. Met een goede dressing wordt de meest eenvoudige salade bij- zonder. En met dressings valt eindeloos te varieren: koud of warm, hartig of zoet, te gebruiken in salades, bij groente, over vlees, vis en gevogelte en vleeswaren, maar 00k over fruit en desserts. De vaste ingredienten van een dressing zijn olie en azijn. Het dressingboekje gaat in op de karakteristie- ken van de diverse soorten olie en azijn die Albert Heijn verkoopt. Daarnaast staan er recepten in voor bijzondere dressings, zoals warme dressing van inge- kookte fond, dressing met room of orientaalse dres sing. Met de handige dressingfles maakt u ze letterlijk in een handomdraai zelf. Bovendien bevat het boekje recepten voor gerechten waar dressings in worden gebruikt, zoals gegrilde kipfilet met pittige gember- dressing of gepocheerde kabeljauwfilet met saffraan- notendressing, en geeft het diverse recepten voor kruidenolien. Kortom: een set waar u veel plezier van lcunt hebben. AllerHande 5-2000 37 Fotografie: Koene Heuvink

Allerhande | 2000 | | pagina 37