Om mee te nemen: proeven van het voorjaar Wat lekkers voor onderweg, om thuis voor te bereiden en in de tas met proviand te stoppen! Pannenkoekrolletjes Een Grieks getint gerech" met honing eri walnoten Om zo in te pakken Kanovaren kan bijna op elke grote en kleine rivier in Nederland. Informeer bij de plaat- selijke VW voor een mooi plekje bij u in de buurt. Bijzonder mooi is kanovaren in De Holland- se Biesbosch. Per kano kunt u alle kleine lcreekjes verkennen. Bij het bezoekerscen- trum kunt u kano's, roeiboten en elektri- sche fluisterboten huren of tochten maken onder leiding van een gids. Heel bijzonder zijn de vroege kanotochten (vertrek 6.45 uur) en de kanotochten bij voile maan. Informatie over data bij: Bezoekerscentrum De Hollandse Biesbosch, Baanhoekweg 53, Dordrecht. Telefoon (078) 630 53 53. Goed toeven is het ook op de Kromme Rijn, een rivier in het mooie natuurgebied rond Amelisweerd en Rhijnauwen. Ideaal voor een mooie tocht langs fruitboomgaarden, oude boerderijen en kastelen. Bent u rneer een stadsmens? Maak dan een tocht door de grachten en singels van Utrecht. Informatie bij kanoverhuurbedrijf'De Rijnstroom', Weg naar Rhijnauwen 2, Utrecht, telefoon (030) 252 13 11. AllerHande 5-2000 21 Frisse zuivel: neem de Danoontje sticks inge- vroren mee en u heeft voor onderweg een lekker koel tussendoortje. Met de goed verpakte gorgonzola-walnoot- salade (AH Huistraiteur) serveert u een bij- zondere saiade bij de lunch. De handige miniblikjes van Hero zijn prima dorstlessers voor de kleintjes. Met druk- en sluitzakjes (AH) zijn alle brood- jes en lekkernijen goed verpakt.

Allerhande | 2000 | | pagina 21