snacken Keus in Pronto proefnotities W Er is mayonaise en mayonaise. En waarom zou je overal dezelfde bij gebruiken? Zo is de nieuwe mayonaise met yoghurt van Albert Heijn (350 ml,/ 1,99) fris en romig en dat smaakt heerlijk in rauwkostdips! De even- eens nieuwe olijfmayonaise van Albert Heijn (350 ml,/ 2,49) is zacht en vol van smaak, lekker bij frites! Echt Italiaans brood zelf bakken is heel makkelijk met de nieuwe broodmix van Koopmans 2,99). Aan het meel zijn Italiaanse kruiden toegevoegd en boven- dien bevat de mix speciale ingredienten waardoor de structuur van het brood wat grover en de korst krokanter wordt. Aan de mix hoeft alleen water en olie te wor- den toegevoegd. Even vijf minuten kne- den met de mixer en na het rijzen giet u het deeg zo op de bakplaat.Tomaat, mozzarella en pesto zijn natuur- lijk het beleg, maar er staan meer tips op de verpakking. Er is 00k een broodmix voor meergranen- brood. Natuurlijk Er komt steeds meer belangstel- ling voor biologische producten. Albert Heijn maalct er graag ruimte voor in de schappen. Voor het eerst nu 00k bij de snacks! De pure smaak van de grondstoffen blijft overeind door de biologische productie. Zo zijn voor de chips (f 1,69) speciale aardappelvelden geselecteerd en daarvan is de echte aardappel- smaak het bewijs. De zoute pin- da's (f 2,49) zijn bestrooid met zeezout en de pistachio's (f 3,99) worden handgeplukt. Die laatste zijn misschien wat kleiner en anders van kleur dan u gewend bent, maar de smaak is veel verfijnder. (3) (5) AllerHande 5-200013 quiches Een heerlijk warm borrelhapje serveren zonder de gasten lang alleen te laten omdat u de keu- ken in moet. Dat lean met deze quiches van AH Huistraiteur die al kant-en-klaar in zes punten zijn gesneden en verpakt in een handig hersluitbaar bakje met clipdeksel 6,99). U kunt kiezen uit voorgesneden quiche Lorraine, quiche spinazie/Danish Blue en quiche champignon/ui. Daarnaast is het 'gewone' AH Huistraiteur quiche- assortiment uitgebreid {f 6,49).

Allerhande | 2000 | | pagina 13