WAT SMAAKT NIET BIJ KIP? culinair weekend in Rarijs. stukje vlees. De uitslag Hoe maakt u kans op een van de schitterende hoofdprijzen Een uiterst deskundige jury De spelregels en voorwaarden Bon Ik weet dat bijna alles smaakt met kip. Maar volgens mij smaakt U weet dat kip het meest veelzijdige stukje vlees is.Vruchten, noten, kaas, champignons, u kunt het zo gek niet bedenken of het smaakt met kip. En hoewel we het ons nauwelijks kunnen voorstellen dat u iets verzint, dagen we u toch uit ons een ingredient te geven dat echt niet kan met kip. Als u gelijk heeft, krijgt u in ieder geval een prachtig kookboekje met de lekkerste kipgerechten. Maar daar blijft het niet bij. Uit de goede inzenders, en dat zullen er niet veel zijn, worden 3 extra prijswinnaars getrokken. Drie hoofdprijzen die bestaan uit geheel verzorgde culinaire week- enden naar Parijs met als hoogtepunt een kipdiner in een exclusief sterrenrestaurant naar keuze. U moet een combinatie met kip verzinnen die echt niet kan. lets waarvan u honderd procent overtuigd bent dat niemand het lust. Het gaat dus niet om uw persoonlijke voorkeur. Bovendien moet het een serieuze inzending zijn. Met andere woorden: het moet een ingredient zijn waarmee gekookt kan worden. Inzendingen als kip met kopspijkertjes of kip met schoenzolen doen dus niet mee. Als u denkt iets gevonden te hebben vult u dat op de bon elders op de pagina in en stuurt die voor 20 juni 2000 aan ons op. Alle inzendingen worden beoordeeld door mensen die het weten kunnen: Jonnie Boer, van't met 2 sterren bekroonde sfeervolle restaurant De Librije te Zwolle, Joep Habets, culinair medewerker van NRC-Handelsblad en Erdie Burema, culinair deskundige van de Productschappen Vee, Vlees en Eieren. Met de inzendingen waarin een verrassend ingredient wordt genoemd, gaat de jury aan de slag. Lukt het de jury niet om er een smakelijk gerecht mee te maken dan heeft de inzender gewonnen. Zo simpel is het. Nee, zo simpel lijkt het. Want gaat u er maar eens voor zitten; u zult tot de ontdekking komen dat bijna alles met kip smaakt. En hoe. I Natuurlijk ontvangen de winnaars thuis bericht. Bovendien wordt de uitslag bekendgemaakt in het oktobernummer van dit blad. Bij die bekendmaking zullen ook verrassende kip- recepten staan. Misschien wel met ingredienten waarvan u dacht dat niet goed samengingen! J Alleen inzendingen die voldoende gefrankeerd zijn en die uiterlijk 20 juni a.s. op het in de bon vermelde adres binnen zijn, dinger mee naar een prijs. Drie inzenders die een ingredient bedenken waarvan de jury van mening is dat dit niet past bij kip, krijgen een geheel verzorgd weekend Parijs voor 2 personen aangeboden, met een diner in een exclusief sterrenrestaurant naar keuze. Uitvoering van het weekend in over/eg met de betrokkenen, tot een maximale waarde van f 5.000,-. Indien meer dan 3 inzenders een goed antwoord insturen, zullen de 3 winnaars d.m.v. loting worden vastgesteld. Alle overige inzenders van een goed antwoord krijgen voor 31 juli a.s. een kookboekje met kiprecepten toegezonden. De uitslag van de jury is bindend; over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd. Winnaars worden bekendgemaakt in het oktobernummer van dit blad. Door inzending van de deelnamebon verklaren inzenders zich akkoord met eventuele vermelding van hun naam en plaatsnaam in een advertentie in het betreffende nummer. er echt niet bij. Naam: Adres: Postcode: Plaats: Tel.: Bon in een gefrankeerde envelop voor 20 juni 2000 sturen naar: PVE-KipKwis, Postbus 171, 3950 AD MAARN.

Allerhande | 2000 | | pagina 113