Ter verhoging van de feestvreugde Ontbijtservies Dubbel vers Feestelijk Romig Grieks zo het paasontbijt Fijn en flinterdun Suske en Wiske op je bord ■kiwtjop framboise Met deze placemats maakt u uw paasontbijt nogfeestelij- ker. Per twee 6,95. De servet- ten kleuren er mooi bij (33 x 33 cm, 20 stuks,/ 3,95). De eierdopjes maken de ontbijt- set compleet (per stuk/ 2,95). Ze mogen elkaar gerust verdrin- gen in de broodmand, want met zo'n grote keus raak je niet gauw uitgegeten. AH Zaanse minibolle- tjes (wit, bruin) of krentenbolle- tjes en koelverse vruchten-noten- bollen, Boulognebollen, Petits Pains en croissants. Naast het ovenverse Pain Blonde (bake-off) is er 00k koelvers donker Twents Volkoren. Vanaf 1,99. Bij het paasontbijt mag het glaasje sap best een beetje bijzonder zijn. Wat dacht u van vers sinaasappel-aardbeisap of vers sinaasappel-kiwisap? AH Huistraiteur,/ 3,69, 500 ml. Koel geserveerd het lek- kerst, deze romige, fruitige Criekse yoghurt van Nestle. Er zijn twee fruitsmaken: frambozen en abrikozen. Yoghurt op Griekse wijze, 2,99, twee potjes a 150 gram. Ontbijters die de kinder- schoenen ontgroeid zijn, kunnen sparen voor dit fris ogende ontbijtservies. Het sparen gaat op dezelfde wijze als het Suske en Wiske ontbijtservies linksboven. Deze 'zachtgekookte' kaarsjes zijn helemaal in stijl. Klein, per stuk 2,95. Groot, per stuk/ 7,95. Toscaanse lamsham en pastra mi: fijne buitenlandse vleeswa- ren voor een feestelijk ontbijt. Ze zijn flinterdun gesneden, zodat de smaak optimaal tot z'n recht komt (pakje, ca. 125 gram). Gretige ontbijters sparen zo alle onderdelen van dit vrolijke Suske en Wiske ontbijtservies bij elkaar. Punten sparen gaat best snel, want die zitten op een heleboel ontbijtproducten van het eigen merk van Albert Heijn. Zie de spaarfolder in de winkel. AllerHande 4-2000 29

Allerhande | 2000 | | pagina 29