D va Terug van weggeweest iff Nostalgische gebakken of gestoomde paling thuis te bewerkelijk om te berei- den? Niet met de nieuwe palingmootjes van Albert Heijn.Tien ontvelde mootjes (250 gram, niet graatloos), zuurstofarm verpakt. Een delicatesse op brood of toast: pittig gekruide pate met pesto (f 2,19 per 100 gram). Op z'n Italiaans Elke maand heeft Albert Heijn een andere gegrilde gehaktspecialiteit. Deze maand is dat 'Italiaans gekraid'. Voor op een Italiaanse bol of ciabatta (op een gewone boter- ham kan natuurlijk oolc) of als rolle- tjes voor bij de borrel. proefnotities AllerHande 4-200015 Albert Heljn heeft drie verschillende paasbroden. Nieuw is het 500 grams AH Luxe Paasbrood voor kleinere huishoudens, rijkelijk gevuld met rozijnen, geconfijte vruchten en overheerlijk amandelspijs en bovenop gedecoreerd met amandelschaafsel voor/ 4,99. Daarnaast is er een groot AH Paasbrood voor het hele gezin met banketspijs (750 gram,/ 5,95) en een AH Luxe Paasbrood van maar liefst 1000 gram if 9.95)-|n deze laatste variant zijn 00k hazelnoten en stukjes amandelen meegebakken. Bij alle AH Paasbroden wordt een zakje poedersuiker in de verpakking meegeleverd. In februari en maart hebt u de verse schol gemist bij Albert Heijn. In deze maanden zit de vis vol kuit en hom, dus om verantwoord om te gaan met de visstand laat Albert Heijn de vis in die periode Never niet van- gen. Bovendien is de schol dan niet zo erg lekker - ze wordt dun en glazig. Eind maart is de scholpopulatie weer overvloedig. Vandaar dat u nu weer volop verse schol aantreft.

Allerhande | 2000 | | pagina 15