Perla Goud: ander pak, zelfde smaak Ansjovis Ansjovis, is dat de echte naam van een vis? Dhr. K. te A. Een ansjovis is een echte vis. Het is een zoutwatervis die verwant is aan de haring. Net als haring moet ansjovis rijpen onder toevoeging van (veel) zout. In de landen rond de Middellandse Zee wordt ansjovis 00k vers aangeboden maar in ons land meestal als viscon- serven. Ansjovis wordt veelal gebruikt als versiering in salades en laat zich vooral goed combineren met olijven. Ook als borrelhapje met een stukje tomaat, augurk, met kappertjes of op pizza is ansjovis heel smakelijk. - KOEMELKEIWIT- EN LACTOSEVRIJ BROOD U verkoopt geen AH Vezelmout meer. Ik kocht dit vaak in verband met een koemelkeiwit- en lactosevrij dieet. Welke broodsoort kan ik nu nog nemen die past in mijn dieet? Mevr. H. te Z. Het antwoord van Ge Happe, BROOD1NKOPER van Albert Heijn: Een goed alternatief voor AH Vezelmout is AH Knipmout- brood. Andere broodsoorten die geschikt zijn voor een koemelkeiwit en lactosevrij dieet zijn AH Grofvolkoren met zonnepitten, AH Vitaal brood, en de halve broden AH Biologisch meer- granen en Allinson. Ook de witte-, volko- ren- en rozijnenbol- len van AH Biolo gisch zijn koemelkei wit- en lactosevrij. 4 Hoe komt het dat ik geen Bonusmailing van Albert Heijn krijg? In een gesprek met mijn buurvrouw hoorde ik dat zij wel eens een mailing met Honusaanbiedingen van u krijgt. Zoiets heb ik nog nooit van u gekregen, terwijl ik toch een goede klant ben. Hoe kan dat Dhr. V.d. R. te E. U hebt destijds aan ons doorgegeven dat u geen post thuis wenst te ontvan- gen. Vandaar dat u van ons nooit een mailing hebt gekregen. Wij begrijpen uit uw vraag dat u van gedachten bent veranderd. Dat kan natuurlijk. U lcunt in de winkel een wijzigingsformulier vragen. Als u hierop uw naam en adres en uw Bon uskaartnummer invult en tevens het hokje aankruist 'ik wil wel door Albeit Heijn op de hoogte worden gehouden van nieuws en persoonlijke aanbiedingen', dan voegen wij dit toe in ons Bonussysteem. Het wijzigings formulier kunt u in de winkel inleve- ren. klantenservice In AllerHande 2 stond een vraag over Perla Superieur, die tegenwoor- dig Perla Goud heet. Daarbij werd vermeld dat de koffiesoort hetzelf- de gebleven was, maar dat de maling fijner was geworden. Dat klopt niet. Alleen de naam en de verpakkingsvorm (nu een zachte zak, voorheen een vacuumpak) zijn gewijzigd. De smaak is exact het- zelfde. Een bewuste keus, want mensen zijn in het algemeen erg gehecht aan de smaak van 'hun' favoriete koffie. AllerHande 4-2000 129

Allerhande | 2000 | | pagina 129