Roerbakgroente AH Roerbakgroenten:chinees, Koken en eten op internet Kruidenolie met een intense smaak Hartig beleg Grillworst is nu 00k te krijgen in de zelfbediening. Grillworst is gekookte en vervolgens gegrilde worst van varkensvlees: lekker op brood en in plakjes ais hartige snack (150 gram, 2,55). l proefnotities In de diepvries vindt u nieuwe Hollands, Vlaams en Frans, naast de al langer bestaande smaken Mexicaans en Italiaans. Een pak a 450 gram kost 2,99. Niet meer verkrijgbaar zijn de varianten Provencals, Naturel en Indisch. Op internet komen steeds meer sites op het gebied van koken en eten die een bezoekje waard zijn. Op www.receptenweb.nl vindt u veel recepten waarbij u kunt zoeken op maat. Bij elk recept staat aangegeven wat de moeilijkheidsgraad, tijd en waardering van andere bezoekers is.'Het groei- ende kookboek'vindt u op http://kookboek.interact.nl. Dit is een digitaal kookboek van en voor iedereen. U kunt er recepten vinden en eigen recepten aan toevoegen. Hebt u eens geen zin om te koken, kijk dan op www.dinnersite.nl. Op deze site zijn al zeer veel Nederlandse restau rants per plaats of provincie te vin den. Wilt u meer weten over wijn, buitenlandse keukens, verse produc- ten of zoekt u een recept? Bezoek de site van Albert Heijn: www.ah.nl. Met kruidenolie kunt u gerechten een bijzondere'finishing touch'geven. De kruidenolie van Drogheria Alimentari is een samenstelling van druivenpit- olie en extra vierge olijfolie. De druivenpitolie laat de smaak van de toege- voegde kruiden extra tot z'n recht komen en de olijfolie zorgt voor een voile, S 0 Binnen vijftien minuten rijst met garnituur en autentieke kruiding op tafel? Probeer de nieuwe Conimex pilaurijst, roerbakrijst en nasi koening (f 2,99). (3) AllerHande 3-200015 Fotografie: Koene Heuvink Styling: Kamer 465

Allerhande | 2000 | | pagina 15