Kauwgom voor schone en witte tanden: Kijken, proeven en nu ook: koken! 'Ball kids' gezocht voor het EK Voetbal! Creme baguette: Freedent White. Zonder suiker, met een frisse smaak. Per pakje f 1,50, 3 pakjes a f 3,69. een romig smeersel met toch maar 23 procent vet (f 2,29). De AlierHande Kookschool heeft weer een heel nieuw voorjaarsprogramma. Nieuw is dat u bij een aantal lessen zelf met de kok mee kunt koken. Deze lessen zijn in het programma aangegeven met een sterretje. Onderwerpen die dit seizoen aan bod komen zijn onder andere 'A chocolate lover's affair", Australisch avontuuren Defeestelijke paasbrunch. Voor meer informatie over het programma en aanmelding kunt u terecht bij de servicecounter van uw Albert Heijn- winkel. Er zijn Kookscholen in Den Haag, Maarssenbroek, Tilburg, Leeuwarden en Heerhugowaard (met lessen op maandag en donderdag), in Haarlem (les op maandag en woensdag) en in Purmerend (les op dinsdag en donderdag). Prijs per les is f 25,- (f 50,- voor de meekooklessen), voor zes lessen betaalt u/125,-. proefnotities Coca-Cola biedt in samenwerking met Albert Heijn honderd kinderen van elf tot vijftienjaarde unieke kans als 'ball kid' mee te doen aan een van de officiele wed- strijden van het Europees Kampioenschap Voetbal van 10 juni tot en met 2 juli. Dit zogenaamde Ball Kids Programma is een unieke samenwerking tussen Coca- Cola en de UEFA. Een ball kid, oftewel ballenjongen of-meisje, assisteert tijdens de wedstrijden met het gooien, vangen, ophalen en aanreiken van de bal. Een ball kid staat dus tijdens de wedstrijd langs de grasmat en maakt de wedstrijd live mee! Om kans te maken op deelname moeten potentiele ball kids zich eerst kwalificeren voor de finale selectiedag die medio mei wordt gehouden. Voor deze dag worden zevenhonderd kinderen uitgenodigd om te worden getoetst op balvaardigheid en andere kwaliteiten die een ball kid goed kan gebruiken. Uiteindelijk worden er honderd kinderen geselecteerd. Hoe maakt uw zoon of dochter kans naar de finale selec tiedag te kunnen gaan? Koop tijdens de actieweken bij Albert Heijn drie anderhalve-literflessen Coca-Cola. Het deelnameformulier is verkrijgbaar bij Albert Heijn en is ook bijgesloten in deze AlierHande. Stuur het ingevulde formulier samen met de kassabon naar het Postbus- nummer dat op het formulier staat. Uit de inzendingen selecteert Coca-Cola er zevenhonderd met de meest ori- ginele motivatie. De actie loopt van 20 maart tot en met 22 april. De geselecteerde inzenders ontvangen uiterlijk 5 mei een uitnodiging van Coca-Cola voor de selectiedag. Er komen steeds meer producten van AH Biologisch, de nieuwste uitbreiding bestaat uit augurken: kleine augurken in een potje van 340 g (f 1,89) en grote in een pot van 680 g(f 2,49). @(3)@© AlierHande 3-200013

Allerhande | 2000 | | pagina 13