Eet uw hond gezond? Ji Met korting naar Tuinlde© 2000! Tn in Ideej 2000 Vijf nuttige voedingswenken voor uw viervoeter Koers AH Vaste Klanten Fonds op Internet De waarde van een unit van het AH Vaste Klanten Fonds was al telefonisch opvraag- baar via de informa- tielijn (0900- 2028082), maar is nu 00k te vinden op internet, via www.ah.nl/ahvkf. Zet tiMpen niet direct in een warme kamer, maar rol ze in een krant en laat ze enkele uren in de vaas staan op een koelere plaats. Als ze zich in a I le rust kunnen volzuigen met water, blijven de bloemen langer stevig en mooi. ft- tips voor thuis Met de dierenvoeding van Albert Heijn komt uw huisdier helemaal aan zijn trekken. Maar waar moet zoal op worden gelet bij het samenstellen van een hondenmaal? 1 De hond is een alleseter. Aan tafelrestjes heeft hij niet genoeg (die zijn te vet en te zout), en evenmin kan hij op vlees alleen leven, want dat leidt tot een calciumtekort. Voeding met zowel eiwitten, vetten als koolhydraten is noodzake- lijk. 2 Net als bij de mens hangt de voeding van de hond sterk af van formaat en levensstijl. Een schoothond verbrandt minder energie en heeft dus minder voedsel nodig dan een hond die dagelijks door het bos rent. 3 Honden hebben een kort spijsverteringska- naal. Het is dus van belang dat het voedsel goed verteerbaar is, zodat hij of zij er zoveel mogelijk voedingsstoffen uit kan halen. 4 4 Honden verteren dierlijke grondstoffen beter dan plantaardige, maar een hond heeft beide nodig. Goed verteerbaar zijn eieren, kip en lamsvlees, gekookte rijst en gekookte mais. 5 Kauwbotten zijn goed voor de tanden en som- mige kluifjes hebben een plaque-werende wer- king. Kies in ieder geval snacks waar de hond een tijdje mee bezig is. Waar? Brabanthallen, Diezekade 2, Den Bosch, (073) 6293923. Wat is er te vinden? Tuinldee 2000 is een ideeenbeurs voor tuinaanleg en decoraties.Te zien zijn onder andere de laatste trends op tuingebied, maar liefst tachtig voorbeeldtui- nen en vele praktische tuinideeen. Centraal thema is lerland: ruige schoonheid in combi- natie met groene romantiek. Geopend? Donderdag 24 en vrijdag 25 februari van 10 tot Op zaterdag 26 en zondag 27 februari van 10 tot 18 uur. Entree? De toegangsprijs voor volwassenen bedraagt/17 kinderen van 4 tot 12 jaarf 10,00. 22 uur. 50, voor Het inleveren van deze kortingsbon aan de kassa geeft u recht op het kopen van maximaal 2 toegangskaarten (normale prijs/17,50) met 3,50 korting per persoon. U betaalt dan dus slechts/14,00 entree. Tekst: Ella Vermeulen lllustratie: len van Laanen Aantal personen: een Q twee (S.v.p. aankruisen wat van toepassing is.) (Deze actie geldt niet in combinatie met andere kortingen.)

Allerhande | 2000 | | pagina 67