Japanse Knapperig ovenvers! Meer biologisch t Royale huts pot '^/$Kon^ dqpiw\Q De diepvriespizza's van Dr. Oetker Ovenfresh worden niet voorgebakken maar vers ingevroren. Bij u thuis in de oven wordt de pizza f 5.99) voor het eerst gebakken en dat proeft u! Er zijn drie smakefl: Speciale, Pepperoni en Champignon. (4) In het pakket gesneden hutspotgroenten van Euro Shopper zit maar liefst een kilo ui en winterpeen (J 2,99). In Japan staat bij elk restaurant, van snack bar tot exclusieve haute cuisine, een vitrine voor de deur met daar- in het menu uitgestald, uitgevoerd in kunststof, keramiek en plastic. Deze 'kunstgerechten' zijn tentoongesteld in de Kunsthal in Rotterdam, Museumpark, Westzeedijk 341, tel (010) 440 03 00. U kunt nog tot en met 28 mei gaan kijken naar deze kunstige heerlijkheden. Openingstijden: op dinsdag tot en met zaterdag van 10 tot 17 uur en op zon- en feest- dagen van 11 tot 17 uur. Yorkham is vooral bekend als broodbeleg. Deze mild gekruide ham is gekookt in eigen bouillon waardoor de lekkere vleessmaak behouden blijft. Yorkham is 00k warm heel erg lekker, de smaak lcomt dan nog meer tot z'n recht. Albert Heijn heeft nu voorverpakte dilcke plakken Yorkham (2 x 50 gram) die heel geschikt zijn bij de warme maaltijd. Om u op ideeen te brengen zit op de verpakking tijdelijk een boekje met een aantal recepten. Mild zoet van smaak en verpakt in een slim hersluitbaar doosje, dat u makkelijk in een zalc steekt: Klene Muntdrop Mini's, verkrijgbaar bij de kassa, 1,85. Nu 00k verkrijgbaar van AH Biologisch: zoete mai'skorrels en extra fijne doperwten. Beide zijn verpakt in een glazen potje van respectie velijk 340 en 350 gram, vanaf 1,69. proefnotities

Allerhande | 2000 | | pagina 13