Terug naar de eenvoud Colofon AH Bonus informatie AllerHande 3 ligt vanaf 13 maart in de winkel Volgende maand: AllerHande verschijnt twaalf keer per jaar en is gratis verkrijgbaar in alle Albert Heijn-winkels. Uitgever: Albert Heijn bv, Zaandam Bladmanager: Froukje de Jong Redactiecoordinatie: Nathalie Brendel, Melanie Rudolf Advertentiecodrdinatie: Wim Groot Traffic-coordinatie: Marja van't Veer Redactionele realisatie: Media Partners, Amstelveen Hoofdredacteur: Reijer Blankenspoor Art director: Ger Schoolenaar, Jean Cameron Vormgeving: Marion Deerenberg, Patrice Stevenet Chefredacteurc Mieke van Laarhoven Projectredacteun Rob van Erp Tekst/eindredacteur: Karin Lassche Corrector: Sonja Lukkenaer Redacteur: Tanja Steinbusch Redactiesecretaresse: Cri Smith Accountmanager: Mirjam Schouten Account-assistentie: Angelique Kiburg Technische coordinatie: Karl van der Vlies Drukwerkinkoop: Kobalt B.V. Media Services, Amstelveen Druk: Roto Smeets Etten, Etten-Leur Met medewerking van: Linda Bellaar Spruyt, Hilda de Boer, Reina van Bruggen, Janine van Dijk, Rik van der Heiden, Marjolein Koolhof, Karel Koolhoven, Edith Leusink, Bob Mulder, NFP, Ivonne de Natris, Marielle van der Plas-Vrielink Photography and Images en Nicky Schouten. 1999 Media Partners Niets uit deze uitgave mag, in welke vorm en op welke wijze dan 00k, worden overgenomen zonder vooraf- gaande schriftelijke toestemming van de uitgever. Albert Heijn noch Media Partners kunnen aansprakelijk gesteld worden voor eventuele zet- of drukfouten Informatie en reacties uitsluitend: AH Servicelijn, tel.. 0800-0305. Internet: www.ah.nl Aanbiedingen geldig van 14 tot en met 27 februari Reclameprijzen in deze AllerHande zijn gel- dig van maandag 14 tot en met zondag 27 februari 2000. AllerHande kunt u 00k thuis ontvangen In uw Albert Heijn-winkel krijgt u de AllerHande gratis mee. U kunt u 00k abonneren op AllerHande. Alleen de kosten van verzending, verpakking en administratie worden in rekening gebracht. De abonnementsprijs voor twaalf nummers is/ 40,-. Wilt u AllerHande voor- taan thuis ontvangen, dan kunt u dat schriftelijk laten weten aan: AllerHande abonnementen, Antwoordnummer 250, 1500 VC Zaandam. Circa vier tot vijf weken na binnenkomst van uw aan- vraag ontvangt u de op dat moment nieuwste AllerHande plus een acceptgirokaart. Wanneer uw be- taling is ontvangen, krijgt u daarna nog elf opeenvol- gende nummers van AllerHande thuis. Hoeveel AH Sonuspunten hebt u nog? Tot en met 31 januari 2000 ontving u een AH Bonuspunt bij elke tien gulden die u bij Albert Heijn besteedde. Het aantal AH Bonuspunten dat u hebt gespaard, ziet u als u uw AH Sonuskaart langs de prijsscanner in de winkel haalt. Hebt u bij de aanvraag 00k uw adres en postco de ingevuld, dan kunt u het saldo ookopvragen bij de sprekende computer van Albert Heijn: tel. (075) 659 59 59. Hoe verzilvert u uw AH Sonuspunten? U kunt uw AH Sonuspunten nog inleveren tot en met 31 december 2000. Neem het artikel waarop korting wordt geboden met AH Sonuspunten mee naar de kassa en laat weten dat u AH Bonus punten wilt verzilveren. Uw AH Sonuskaart wordt ge- scand. Wanneer uw adres bekend is, zal de caissiere ter controle vragen om uw postcode en huisnummer te noemen. De pun ten worden vervolgens van uw puntensaldo geboekt. Houdt u er rekening mee dat het grootst mogelijke aantal AH Sonuspunten dat u in kunt ruilen wordt afgeschreven. Voor elke vier AH Sonuspunten krijgt u/v korting. Het hoogste aantal punten dat bij de aanbieding wordt vermeld, is het maximale aantal punten dat u kunt verzilveren. Wat te doen bij verlies, diefsta! of beschadiging van uw AH Bonuskaart? Als u uw adres en postcode hebt laten regi- streren, kunt u bij verlies of diefstal uw AH Bonus kaart laten blokkeren via de sprekende computer, tel. (075) 659 59 59. Uw gespaarde punten zijn dan veiliggesteld. Bij de infocounter in uw Albert Heijn-winkel ontvangt u een nieuwe AH Sonuskaart met twee sleutelhangers. Door er een wijzigingsformulier (geen inschrijfformulier) in te vullen, kunt u uw gegevens en uw AH Sonuspunten laten overzetten op uw nieuwe kaartnum- mer. Is uw AH Sonuskaart of uw AH Sonussleutelhanger beschadigd en zijn de overgebleven kaarten niet toereikend? Vraag 00k dan een nieuwe set aan bij de infocounter. Wilt u de onbeschadigde oude kaarten blijven gebruiken, vul dan tevens een wijzigingsformulier in en geef aan dat u beide kaartnum- mers wilt blijven gebruiken. Zo zorgt u ervoor dat u met alle kaarten kunt voortbouwen op uw oude AH Sonuspuntensaldo. De oude en nieuwe AH Sonuskaart moeten overigens wel op hetzelfde adres staan. Caat u verhuizen? In het Verhuisbericht van de PTT (gratis verkrijgbaar bij elk postkantoor) kunt u 00k Albert Heijn aan- kruisen. De PTT geeft uw nieuwe adres dan automatisch door aan Albert Heijn. U kunt een adreswijziging 00k doorgeven via het wijzigingsformulier dat verkrijgbaar is bij de infobalie in uw Albert Heijn-winkel. Verkoopadressen De afgebeelde accessoires zijn verkrijgbaar bij de volgende winkels: A Albert Heijn, Zaandam B Hema, Amsterdam (020) 31148 00 C Freud Co, Amsterdam (020) 624 54 07 D De Bijenkorf, Amsterdam (020) 621 80 80 E V D, Amsterdam (020) 545 6611 F Essentials, Amsterdam, (020) 67142 65 G Nijhof, Baarn (035) 548 6111 H Aux Couleurs du Temps, Bilthoven, (030) 229 45 90 I Kitchentrend, Amsterdam, (020) 645 2711 1 Scherven brengen Geluk.A'dam (020) 640 6205 K Match, Laren (035) 531 2715 Met reclamechequetoch profiteren van aan biedingen In AllerHande staan soms 00k aanbiedingen vermeld. Soms is de voorraad van een aanbieding al op, terwijl er nog klanten van willen profiteren. In dat geval kunt u bij de kassa een reclamecheque krijgen.waarmee u - als de voorraad weer is aangevuld - dat artikel alsnog tegen de aanbiedingsprijs kunt kopen. Dit geldt niet voor de 'zolang de voorraad strekt'-aanbiedingen. Prijswijzigingen voorbehouden In de periode tussen de vervaardiging van deze AllerHande en het verschijnen kunnen prijzen van artikelen aangepast zijn. 106 AllerHande 2-2000

Allerhande | 2000 | | pagina 106