i Bmm 'P&fmtfcfL la. fcmcfs Lekkar klantenservice Aubergine geschild of ongeschild? Moet een aubergine nog worden geschild of kan ik hem ook ongeschild in een gerecht verwerken? Mevr. M. te Z. In principe wordt een aubergine met schil en al gebruikt, maar soms wordt een aubergine ook wel geschild wan- neer dit bijvoorbeeld qua kleur beter in een gerecht past. De aubergine kan dan met een scherp mesje dun worden geschild. Het beste resultaat bereikt u als u de aubergine even in kokend water legt. De schil laat zich dan makkelijk verwijderen. Perla goud en zilver Ik ben een trouwe Perla-klant en drink meestal Perla Mild maar voor bijzondere gelegenheden koop ik de luxere soorten. Voordat de verpakking veranderde kocht ik ook wel eens de Perla Superieur maar deze vind ik niet meer in tiw huidige assortment. Is deze koffie er nog? Mevr. A. te V. Perla Superieur heet tegenwoordig Perla Goud. De koffiesoort is hetzelfde gebleven, maar de maling is fijner, waardoor de pure koffiesmaak veel beter tot zijn recht komt. Perla Goud is een melange van uitsluitend arabicabonen met een vol aroma en een ver- fijnde smaak. Naast Goud treft u ook Perla Zilver aan op het schap. Perla Zilver is eigen- lijk ook een oude bekende en mogelijk weet u zich als trouwe Perla drinker hier nog iets van te herinneren. Perla Zilver is namelijk de jubileum-melange die in 1995 is samen- gesteld om te vieren dat Albert Heijn hon- derd jaar koffiebrander was. Perla Zilver is samengesteld uit een aromatische melange die nog iets zachter is dan Perla Mild. Kunnen champignons worden ingevroren? Voor een eenpersoonshuishouden is een bakje van 250 gram champignons te veel. Kunt u ze niet los aanbieden, of kan ik ze invriezen? Mevr. S. te C. Albert Heijn verkoopt alleen verpakte cham pignons, omdat dit de kwaliteit en de houd- baarheid ten goede komt. Champignons kunnen immers gemakkelijk beschadigen en krijgen dan lelijke plekjes, waardoor ze er niet meer aantrekkelijk uitzien. Champignons kun nen goed worden ingevroren. Ze moeten dan eerst schoongeborsteld worden, waama u ze per portie kunt invriezen. U kunt ze ook per stuk invriezen en ze dan later bij elkaar in een diepvrieszakje doen. Voor het apart invriezen is een ijsblokjesbakje heel geschikt. De cham pignons kunnen in bevroren toestand worden verwerkt in een gerecht. Nieuw in het koelvak: Philadelphia. De zacht-frisse zuivelspread voor op de boterham. Gemaakt van puur natuurlijke zuivel- ingredienten. En we willen het niet te veel ophemelen. Maar Philadelphia is zo zacht, zo fris, zo smeui'g en zo onweerstaanbaar lekker, dat wij vol overtuiging zeggen: Philadelphia is Hemels Lekker. Dus 'Proef de dag' en ontdek het zelf. In het koelvak bij de kaas. AllerHande 2-2000105

Allerhande | 2000 | | pagina 105