Wat doet u met uw Bonus punten? op de koffie bij albert heijn 'Wat kun je eigenlijk doen met die Bonus punten?' AllerHande bezoekt de koffiecorner van Albert Heijn-winkel Bisonspoor in Maarssenbroek 'Ik let wel altijd op de Bonus aanbiedingen, want daarmee kun je behoorlijk besparen' 'Ja, die Bonus punten... ik heb er nog niets mee 'Het gaat mij om de Bonus aanbiedingen' Jos Aukes (48): 'Jazeker, een aspergepan! Zo'n mooie, hoge, smalle pan met een speciale anti- aanbaklaag. Prachtig is-ie. Het was het begin van de aspergetijd en ik zag'm staan, en ik dacht: Ja! Zo gebruik ik die Bonus pun ten. Alleen als ik iets nodig heb. Ik ga niet spe- ciaal iets kopen om mijn punten te gebruiken. Ik spaar alleen zegeltjes en Bonus punten. Geen Air Miles. Ik weet het niet met Air Miles... dat lijkt volgens mij mooier dan het is.' Mevrouw Schippers (57): 'Tja, ik heb wel eens wat gekocht, maar eerlijk gezegd weet ik niet meer of dat nou met Bonus punten was of met Air Miles... Het was een video- film: The Horsewhisperer. En een boek, heb ik 00k's bij elkaar gespaard. Pannen hoef ik niet. Ik heb een paar jaar geleden alles nieuw gekocht, dus voorlopig zit ik goed. Ik let wel altijd op de Bonus aanbiedingen, want daar mee kun je behoorlijk besparen. Als ik bij de kassa betaald heb, kijk ik met mijn bonnetje in de hand of alles klopt. Want als het niet klopt, nou, dan sta ik op mijn strepen hoor.' Mariska Tielen (36) en Yip (3): 'Wij komen hier iedere vrijdag boodschappen doen en dan gaan we altijd samen even in de koffiecorner zit- ten. Yip thee en ik koffie. Ja, die Bonus punten... ik heb er eigenlijk nog niks mee gedaan. Wat je ermee kunt kopen is allemaal wel mooi, maar toch 00k nog wel prijzig. Het zit 00k vaak in een serie, dus dan heb je het gevoel dat je meteen meer moet kopen. Misschien dat het er daar- door nog niet van gekomen is.' Jessica Janse (18): 'Wat ik met mijn Bonus punten doe? Niks. Ik spaar ze. Ik moet voor mijn werk nogal veel boodschappen doen, dus ik heb er ondertussen al een heleboel. En als ik er genoeg heb, dan ga ik er wat leuks voor kopen. Wat? Ik heb geen idee. Ik zou dat eigenlijk wel eens willen weten. Wat kun je eigenlijk doen met die Bonus punten?' Sandra Choenni (32) met Romy (2): 'Ach, ik heb zoveel Bonus punten. Ik zou niet weten hoeveel, maar ik heb er een heleboel. Wat ik er mee kan doen, weet ik eigenlijk niet, maar ik let daar 00k niet op. Het gaat mij om de Bonus aanbie dingen. Ik doe nogal veel boodschappen en ik vind het behoorlijk schelen. Die punten interesseren mij niet. Ik heb genoeg mooie spullen van mezelf.' Jan Dost (57): 'Ik heb laatst nog zes kof- fielepeltjes gekocht. Ze zijn van dat mooie glim- mende metaal gemaakt. Daar houd ik van. Misschien dat ik er nog wel twee bij koop. Ik denk dat we ondertussen wel 800 Bonus punten gespaard hebben, dus je zou zeggen: daar kun je wel wat mee doen. Stopt het in febraari? Oh, maar dat vind ik niet leuk. Dan hebben we straks voor niks zitten sparen. Dan neem ik nu meteen die pizzasnijder mee. Die wilde ik toch allang heb ben.' Tekst: Karin van Munster Fotografie: Michiel van Nieuwkerk AllerHande 1-2000 73

Allerhande | 2000 | | pagina 73