Een extra kans om uw verzameling te completeren! voordeelpagina De geldigheid van uw Bonus punten is voorlopig verlengd tfrfi Wegens enorm succes worden de spaaracties voor pannen, bestek en keukengerei verlengd. De uitgifte van Bonus punten stopt weliswaar op 31 januari, maar u kunt uw gespaarde Bonus punten (of Air Miles) nog tot en met 31 december 2000 gebrui- ken voor flinke kortingen op Sigg pannen, Rosle keukengerei of een van de vier bestekseries. lionu v 1 De spaaracties zljn een groot succes. Daardoor kon het gebeuren dat in december niet iedereen de gewenste artikelen kon bemachtigen. Albert Heijn heeft nu besloten om de spaar- actie voorlopig door te laten lopen. De vier bestekseries zijn zeer compleet: tot en met viscouverts, soepserveerlepel en taartschep aan toe. Of u nu gekozen hebt voor het klassieke verzilverde bestek (modellen Versailles en Orleans), verzilverd door Christofle, of voor het moderne design van de bestekken Nice en Cannes (van Guy Degrenne), u kunt uw serie nu nog complete ren. De Sigg pannenserle bestaat ult zeven verschillende pannen: vier maten kookpannen, een steel- pan, een koekenpan en een hap- jespan. Ze zijn vervaardigd van hoogwaardig roestvrij chroom- nikkelstaal en geschikt voor alle warmtebronnen (inclusief induc- tie). Spaart u voor het keukengerei? De Rosle set telt vijftien zeer praktische keukenhulpen en een opbergsysteem. Zie voor een overzicht van deze spaaracties de speciale brochu res in de winkel.

Allerhande | 2000 | | pagina 52