W Een goed varkenshaasje is heerlijk ma Is. Kalkoen is mager en veelzijdig te combineren. typisch albert heijn met walnoten, blauwschimmelkaas en pijnboompitten en omwikkeld met Ganda-ham. Zou je daar zelf aan beginnen, dan kost het je vaak uren. Terwijl je nu in een minuut of tien, vijftien een meesterstukje op tafel zet. Op de verpakking staan bovendien een uitgebreide serveertip en een wijnadvies. Vlees van AH culinair bespaart dus heel wat tijd en moeite. En hoofdbrekens, want er staat ook een compleet menu-idee bij.' In de nieuwe lijn AH Culinair zijn ook alle iets exclu- sievere soorten vlees, wild en gevogelte opgenomen, zoals hazenrugfilet, Argentijnse biefstuk, fazantfllet, bizontournedos en struisvogelbiefstuk. Het assortiment zal een paar keer per jaar wisselen, afgestemd op bij- voorbeeld feestdagen en seizoen. Alle producten zijn te herkennen aan de zwarte verpakking, met een foto van het bereide gerecht. Tegelijkertijd met de introductie van de vleesproduc- ten van AH Culinair hebben de overige vleessoorten en de vleesvervangers een nieuwe verpakking gekregen. Iedere soort, van kip tot AH Culinair en voordelig geprijsd vlees, heeft z'n eigen kleur, die terugkomt in de verpakking en het etiket. Diervriendelijk Wat voor veranderingen voorziet Sander van der Laan naast de introductie van AH Culinair nog meer in de nabije toekomst? Sander: 'Het is een feit dat we steeds bewuster gaan eten. Er is ook veel meer informatie, en dus veel meer kennis, over de kwaliteit en gezond- heidsaspecten van producten. Het leeuwendeel van ons vlees is voorverpakt en dat zal alleen nog maar toenemen. Het vooroordeel dat voorverpakt minder a een Tekst: Karin van Munster, Rianne Buis Fotografie: Pieter Ouddeken, Koene Heuvink Styling: Kamer465 Kok: Fred Paaij AllerHande 1-2000 25

Allerhande | 2000 | | pagina 25