Bakken op z'n Amerikaans vitamines Licht smaak Donald op uw keukenrol Nieuwe producten in de winkel van Albert Heijn tussendoortje Met heel veel Op deze uitste- kende kwaliteit keukenrol zijn afbeeldingen gedrukt van de wereldberoemde eend Donald Duck. In een verpakking van 'That's Donald' zitten twee keu- kenrollen 3,39). De nieuwste smaakvariant van Chiquita is Orange Lemon. Aan deze bijzonder frisse combinatie van sinaasappel- en citroensap is extra vitamine A, C en E toegevoegd, waardoor een glas goed is voor I BE aJ 85% van de dage- 1 lijlcs aanbevolen V: I hoeveelheid van jg/ deze vitamines if 2,69). Vegetarische rookworst proefnotities Heerlijk als tussendoor tje op elk moment van de dag zijn de nieuwe AH Honey crisps: knapperige tarwe- wafels licht gezoet met honing. Een doos met vier pakjes met twee stuks kost Een pak mix van Betty Crocker, een oven en soms een ei of boter, dat is alles wat u nodig hebt om thuis heerlijke Amerikaanse iekkernijen te bakken. De mixen: Brownie mix in vier smaken, mMi Cookie mix choco- late chip, Cake mix Devil's food en Creme-glazuur choco-late. Per pak f 5.99- Niet alle soorten zijn in alle Albert Heijn- winkels verkrijgbaar. Sinds kort heeft Albert Heijn van het eigen merk een aantal kwarken met veel echt fruit. Magere fruit- kwark met aardbei, perzik en citroen, haifvolle met aardbei, perzik en banaan. Ook is er een vanillekwark met echte bourbonvanille en magere Franse kwark naturel. Bak van 500 gram f 3,39, Franse kwark /i,99- (D Ook vegetariers kunnen nu bij hun stamppot of erwtensoep genieten van rookworst. De Tivall rookworst is volledig vlees loos maar heeft wel de echte 'rookworstsmaak'. De vorm is wat anders: deze rookworst is recht! Prijs f 3,95©© AllerHande 1-2000 n

Allerhande | 2000 | | pagina 11