Toetjes voor het met een milde smaak v I Malse struisvogelfilet •- Het hele jaar door genieten van groene asperges? Dat kan. In de diepvries bij Albert Heijn vindt u ze namelijk in een doos van 300 gram van Bonduelle (f 4,99). Opwarmen in een pan of in de magnetron en snrullen maar! 1,39-®(D Word lid van WNF Rangers, de jongerenclub van WNF en bel: 0900-1962 (45 cent per minuut). Gerookte struisvogelfilet is het nieuwste broodbeleg met een heerlijke rooksmaak, lekker mals en met een heel eigen, karakteristieke smaak. Behalve op brood is struisvogelfilet 00k heel lekker gevuld met verse roomkaas bij de borrel. Per 100 gram 4,50. Gember Australische stemgember (Royal Mail,/ 3,99 is een gembersoort met een zachte smaak. Zachter dan bijvoorbeeld die van Chinese gember. 'Stem' wil zeggen 'stengel'; deze gember komt van de jonge, stengelachti- ge wortelstok en niet van de vertakte oudere knol. Door z'n milde smaak is stemgember heel toegankelijk en geschikt voor zoete en hartige gerechten. io AllerHande 1-2000 Fotografie: Koene Heuvink Styling: Kamer 465 In iedere belv Spaar ze 7 ft' het Were Met de nieuwe AH Yoghurt-kwarktoetjes voor kinderen, in aardbei- en bananensmaak, is iets bijzonders aan de hand. Bovenin elk toetje is een miniatuur van een wilde-dier- soort verpakt en er zit informatie bij met leuke weetjes. Leuk om te sparen! Albert Heijn heeft deze actie opgezet samen met het Wereld Natuurfonds: daar gaat een gedeelte van de opbrengst naar toe. 100 ml,

Allerhande | 2000 | | pagina 10