IOO ideeen voor kerst Een selectie uit de winkel van Albert Heijn ioo ideeen Tourree de I'Aubier is een karakteristiek, pikant kaasje van Franse makelij Heerlijk gekruide, vegetarische filet amgricain De koffiespecialiteiten van Perla Gourmet zijn bij uitstek geschikt voor een feestelijk moment Voor brunch en breakfast: brioches, zoetige Franse broodjes Flinterdunne plakjes lamsham voor brunch of lunch Heerlijk vruchtenbrood naar goed Brabants recept Deze truffelpate is 'getruffeerd', zoals dat met een duur woord heet Sappig gebraden kalkoen uit de braadzak Zet een metalen vergiet eens omgekeerd over een of meer waxinelichtjes Voor een fluwelen soep: pompoen Schotse zalmfilet met pesto, een combinatie die klinkt als een klok Mager, maar toch romig: halfvette creme fraiche Lekker als voorgerecht: ka If spate met cranberries Zet u een mooi stuk vlees op tafel? De steakmessenspaaractie loopt nog tot 22 april 2000. De dag begint goed met warme croissants Vol en geurig: Perla Goud Stijlvol borrelen met Japanse sushi (AH Huistraiteur) Bij de thee: een grote kerst Wellington, met banket- bakkersspijs en chocolade Voor een feestelijke gratin: aardappelschijfjes van AH Biologisch Lekker bij het kerstontbijt: een gekookt of gebakken kwarteleitje Fotografie: Leo Potma Styling: Michelle de Bolster Alle in rood vermelde producten zijn verkrijgbaar bij Albert Heijn maar niet alle producten zijn verkrijgbaar in alle Albert Heijn-winkels. AllerHande 12-1999 81

Allerhande | 1999 | | pagina 81