Opkikker Tussendoor 4 Luxe salades 4 Aan de rol Lekker zonder alcohol Na het afsteken van het vuur- werk gaan een heerlijk kopje verse soep en een stapel kant- en-klare sandwiches erin als koek (beide AH Huistraiteur). te genieten Voor na het buffet en voor de champagne: koffie met iets zoets. Schenk een bijzonder aromatisch kopje met Perla Aroma koffie, in de smaken Cappuccino, Hazelnoot, Irish Cream of Bitterkoekjes. In de Fox Millennium Creations Tin zitten verschillende soorten luxe Engelse koekjes. Tekst: Rianne Buis, Ella Vermeulen. Fotografie: Henk Brandsen. Styling: Anja Ditzel. Kok: Yvonne Jimmink. Weinig tijd maar veel bezoek? Ideaal zijn salades. Albert Heijn heeft maar liefst negen nieuwe salades die dankzij de mooie verpakking zo op tafel kunnen. Ceef er bijvoorbeeld crackers, warme croissants of broodjes (zelf afbakken) en kruidenboter (in twee smaken) bij. De salade-starters van Albert Heijn zijn een prima aanvulling. Er zijn vijf variaties: meloen-beenham, garnalen- cocktail, mossel-knofiook, cranberry-fruit en zalm-pasta. Achterham met asperges zijn klassiek, maar denk ook eens aan seccata, serranoham, gekruide kipfilet, rosbief, pastrami en ga zo maar door. Ook naar eigen inzicht te vul- len met bijvoorbeeld zuurwa- ren of roomkaasjes. AH heeft diverse lichte bier- soorten (Lingen's Blond, AH Mild Bier), en alcoholvrije wijn (Ame wit, rood, rose). Relatief nieuw is Terma: een kruiden- siroop die wordt aangelengd met water en bij voorkeur veel ijsklontjes en zo door kan gaan voor een cocktail. AllerHande 12 extra-1999 39

Allerhande | 1999 | | pagina 183