jaar Viert u Olldejaa rsavond thuis? Op deze bladzijden komt u alvast een beetje in de stemming. Inclusief veel praktische tips! ■4 Champagne en zalm Spontane foto's 4 Bubbelen maar 4 Cocktailtjes A Deurwens 4 Aan tafel! Deze zalmhapjes zijn klaar om in te bijten en verrukke- lijk bij champagne. Leg wegwerpcameraatjes neer op verschillende plek- ken in huis en nodig uw gas- ten uit daar spontaan gebruik van te maken gedu- rende de avond. Zo krijgt u echt heel veel verschillende foto's! Ook voor de kleintjes mag het een bruisend feest worden. Champomy is bruisend appel- sap, ook lekker in een frisse fruitbowl. Het recept is kinder- spel: verse vruchtensalade (AH Huistraiteur) en plakjes banaan in een mooie glazen kom. Wat citroensap erover, een scheutje limonadesiroop en dan aanvullen met kinder- champagne. Garneer met rietjes, takjes verse munt en schijfjes sinaasappel. Maak zelf een Mimosa-, Kir- of Bellini-cocktail. Doe voor een Mimosa een V2 borrelglas vers sinaasappelsap in een champagneflute, vul aan met champagne. Voor de Bellini vervangt u het sinaasappelsap door (vers) perziksap. En voor de Kir Royal: V2 borrelglas Creme de Cassis (slijter) aan- gevuld met gekoelde cham pagne. Proost! Maak een wens voor op de voordeur: vorm van driedub- bel dun ijzerdraad letters en cijfers en omwikkel ze met fijn groen en kleine kerst- appeltjes. Aan tafel met z'n alien? Plaats vooraf naamkaartjes, bijvoorbeeld in een denne- appel die in de kleur van de tafelversiering is gespoten, of bind het kaartje met een lintje vast aan de steel van een wijnglas. Overigens: traditioneel zit een eregast altijd rechts van de gast- vrouw. AllerHande 12 extTa-1999 37

Allerhande | 1999 | | pagina 181