dat er maar zo weinig kerstdagen zijn Denkt u bij kerst ook aan gezellig en lekker eten? Dan hebben wij culinair nieuws voor u waarvan het water u in de mond zal lopen. We hebben de top van ons vleesassortiment uitgebreid met een tors aantal producten. U ziet er een aantal al schitteren op de foto's. Gedurende het jaar passen we het assortment drie keer aan. Er gaan specialiteiten weg en er komen andere voor in de plaats. Precies zoals bij de kaart van uw favoriete toprestaurant U vindt al die producten bij t voorverpak- te vlees. Eigenlijk is dat woord vlees een beetje misleidend. Onze culinaire lijn bevat ook wild en gevogelte en u begrijpt dat we het u daarmee knap lastig gaan maken deze kerst Want wat wordt het hoogtepunt van uw kerstdiner? Ons onovertroffen Argentijnse rundvlees? Dat kende u uiteraard al (en u kunt het ook nog altijd los kopen bij onze slager). Of dacht u meer aan zo'n schitterende Lams French Rack als op de foto, bereid met fijn Brits lamsvlees afkomstig van geselecteerde boerderijen? Dat wordt dan zonder twijfel de kroon op uw kerstdiner. Maar misschien gaan uw gedachten wel uit naar een even verrassende als gewaagde combi- natie van vlees en vis: een kalfspaupiette Vitello tonnato' gevuld met kalfsgehakt, kappertjes en tonijn. Of naar kalfsrouleau met gandaham, gevuld met Danablue, walnoten, room, pijnboompitten en zongedroogde tomaten. Helemaal in de kersttraditie past onze gevulde kalkoenpaupiette. Het vlees is afkomstig uit de Franse Sarthe regio. Daar selecteren we ook het vlees voor onze malse konijntournedos en onze gevulde scharrelkippen. We hebben met rauwe boerenham omwikkelde scharrelkipfilet gevuld met Emmentaler en zongedroogde tomaatjes. Om de keuze compleet te maken kunt u ook nog kiezen voor met Goudse kaas gevulde kwartels. Dat wordt nog een hele toer wat u met kerst gaat kiezen. Je zou haast willen dat er meer kerstdagen in een jaar zaten. Alhoewel... er is natuurlijk niets op tegen de andere varianten op wat gewonere dagen uit te proberen. Beef Wellington de luxe Lamspaupiette Turks gekruid Gevulde kalfrouleau KalHjjjgnpaupiettes Lamsfilet ournedos

Allerhande | 1999 | | pagina 17