'Circus van de 'Het leek ons een aardig idee dat onze gasten zich verkleden als personages uit deze eeuw' Zoviert Nederland het nieuwe millennium Ergens in een weiland bij het plaatsje Zoelen staat tijdens de jaarwisseling een grote tent. Daarin geeft het 'Circus van de 20ste eeuw' een eenmalige voorstel- ling. Ernst van der Grijp: 'Het idee voor dit circus is in het vooijaar ontstaan, zomaar spontaan met mijn vrienden Bas, Luuk, Michiel en Peter. Het leek ons een aardig idee dat onze gasten zich ver- kleden als personages uit deze eeuw. Met dat gegeven zijn we gaan organise- ren. Er komen zo'n honderd mensen, jong en oud, allemaal kennissen, vrien den en familie van ons. Wij zorgen voor de ambiance en de aankleding, de hap- jes en de drankjes en de mensen gaan het verder zelf invullen. Het besloten circusfeest start om zes uur's avonds. De gasten kunnen rekenen op een vreugdevuur, verrassende spelletjes, hooibergen, een chill-out room en kin- deropvang. Ernst: 'Je moet het zo zien: wij zetten de grote lijnen uit en voor de rest mag er van alles gebeuren in en om de circustent. De kinderen hebben vrij entree en de groten betalen vijftig gul den. De catering is heel basaal rnaar lek- ker, wie champagne en kaviaar wil moet dat echt zelf meenemen.' Ernst stelt zich de morning after voor: 'Een bleek zonnetje en een katerig gevoel. Maar ontzettend blij dat we het met z'n vijven gedaan hebben!' Ernst van der Gijp: 20ste eeuw' AllerHande 12 extra-1999 25

Allerhande | 1999 | | pagina 169