'Eeuwfees 'Twintig jaar geleden was ik me heel sterk bewust van het idee dat we met de eeuwwisseling iets heel bijzonders in ons leven gingen meemaken' Zo viert Nederland het nieuwe millennium Henk Horsman: 'Stel je voor!' zegt Henk Horsman uit Den Helder. 'Op oudjaarsavond met 250 wildvreemden samen iets unieks meemaken: de millenniumwisselingl' Twin tig jaar geleden had Henk dit visioen al. Na twee maanden en de nodi- ge publiciteit kreeg hij 250 mensen uit het hele land zo ver dat ze vanaf 1980 jaarlijks een bedrag van 25,- stortten in de kas van 'Eeuwfeest voor Optimisti- sche Mensen', inmiddels een heuse stichting. Het bedrag is met rente op rente aangegroeid tot een fors feest- budget. Henk: 'Twintig jaar geleden was ik me heel sterk bewust van het idee dat we met de eeuwwisseling iets heel bijzon- ders in ons leven gingen meemaken. lets dat ook bijzonder gevierd moest worden. Het eeuwfeest vindt plaats in de koepel- zaal van het Renaissance hotel in Amsterdam, een van de mooiste locaties die ik ken. Onze gasten krijgen een mag- nifiek millenniumbuffet aangeboden en er speelt een toporkest. Het ijs wordt gebroken met komische acts tussen de gasten in. Dan is er een cabaretshow met kleinkunst en musical door de eeuw heen: My Fair Lady, Hair, de stem van Louis Davids. Heel professioneel allemaal. En het moment supreme zal spannend en spectaculair zijn!' Henk bekent: 'Vooral het laatste halljaar was reuze spannend. Eerlijlc gezegd zal ik blij zijn als op 31 december de klok twaalf uur slaat!' de eeuw opti AllerHande 12 extra-1999 5

Allerhande | 1999 | | pagina 149