tasitff De meest wonderlijke vrucht uit 1001 nacht is van Carmel. It D e avocado bevat geen cholesterol, heeft een hoog gehalte aan onverzadigde vetzuren, is rijk aan vitaminen en zit boordevol mineralen en voedingsvezels. Bovendien worden Carmel Avocado's uit Israel zorgvuldig geteeld volgens strikte kwaliteitsgarantieprocedures, met een minimale invloed op het milieu. altijd en overal genleten van Yogho Yogho. - Yogho Yogho is vernieuwd! Het smaakt nu nog lekkeTder en bevat waardevolle bouwstoffen zoals calcium en eiwitten. Met de ruime keuze aan bandige verpakkingenkunnen uw jonge helden 20 AllerHande Schoonmaken zo gedaan. 1. Snijd de avocado in de lengte en random door tot aan de pit. 2. Maak de helften voorzich- tig los en haal ze met een kleine draaibeweging van elkaar. 3. Verwijder de pit met behulp van een mes. 4. Leg de halve avoca do's ondersteboven en kerf de schil licht in. De schil laat zich gemakkelijk lostrekken. De avocado is, als ze goed rijp is, een heerlijk romige vrucht, die vele gerechten een fluweelzachte smaak meegeeft. Of een avocado rijp is voelt u door er zachtjes in te knijpen. Ze moet dan aanvoelen als een rijpe perzik. De true met de banaan. Zijn de avocado's die u heeft gekocht nog harddoe ze dan samen met em banaan of een appel in een plastic zakje. Maak het zakje dicht en leg het weg op kamertemperatuur. De avocado's worden dan binnen enkele dagen zacht. Rijpe avocado's bewaart u het best in de groentela van uw koel- kast. Fuerte Ettinger Meer informatie: Carmel Promotiekantoor. Telefoon 010-2984001, fax 010-2984038.

Allerhande | 1999 | | pagina 20