Voor wie niet wil kiezpn Zonoverqoten spreads en salades Struisvogelbiefstuk EE Panklaar en biologisch: aardappelschijfjes in een zak van 450 gramf 3,49. ®©(D Stel: u hebt zin in een tompouce, maar eigenlijk zou u ook wel een brownie lusten. Het partypack van Maitre Paul biedt uitkomst. Er zitten maar liefst zeventien mini-gebak- jes in een verpakking: twee aardbei-rolli- to's, drie chocobolletjes,vier tompoucen, vier brownies en vier kersen'tommies'. Per pak 6,99. Kent u de zachte, wat zoete smaak van struisvogelbiefstuk al? Het sappige, rode vlees is rijk aan ijzer, arm aan vet en bevat veei vitamines. Prikkels! Prikkels!, de prachtige uitgave van Albert Heijn over voelen, ken, zien en proeven ligt nu in de winkel. lerd pagina's over de meest uiteenlopende onderwerpen laten u stilstaan bij de onver- oede mogelijkheden van onze zintui- gen. Zo kunt u via de ingebouwde ontvanger elke vrijdagmiddag van 16.00 tot 16.15 uur luisteren naar Radio Prikkels! en ook de andere ntuigen komen volop aan bod. Prikkels! is verkrijgbaar in alle Albert els voor 19,95, zolang de voorraad strekt. PRODUCTEN Albert Heijn heeft nu vier mediterrane salades van Sabra Salads uit Israel: Pittige tomatensalade met zwarte en groene olijven, Houmous extra (kikker- erwtenpasta), Geroosterde Aubergine Mayonaise en Gemengde Olijvensalade met aubergine. Heerlijk bij warm (pita)brood en eenvoudig naar eigen inzicht uit te breiden met tonijn, kip, noten en croutons. Een bakje bevat 200 gram en kost 3,99. 17

Allerhande | 1999 | | pagina 17