.4 11 Pesto, "\Varieren met zalm Straks met korting naar de Beurs van Berlage Zelfeen rijsttafel bereiden? lees er alles over in de gratis 'Rijsttafelkrant' die u krijgt bij de kroepoek van Go-Tan. AllftHande 15 Van 18 december tot en met 30 januari 2000 is in de Beurs van Berlage aan het Damrak in Amsterdam de expositie 'Reclamehelden in de Beurs van Berlage' te zien. Reclame begon ooit in gedrukte vorm. Met de komst van bioscoopredame, radio- en tv-spots ontwikkelden steeds meer merken eigen typetjes, die uitgroeiden tot ware helden. Denk maar aan meneer Jamin (Ton van Duinhoven), Piet Pelle, Zeeuws Meisje of Cora van Mora. Ook teksten als 'Foutje, bedankt!' zullen niet snel verge- ten worden. Van al deze kleurrijke personages geeft 'Reclamehelden in de Beurs van Berlage' een overzicht. Een wandeling door de zalen met redamematerialen, videomuren en geluidseffecten is een feest van herken- ning! Op vertoon van uw Bonus kaart krijgt u 5,- korting op de toegangsprijs van 15,- per persoon (niet geldig in combinatie met andere kortingen). De tentoonstelling is elke dag geopend van 10 tot 17 uur (indusief de feestdagen). 3 NlEUWE PRODUCTEN IN DE WINKEL De traditionele pesto wordt gemaakt van olie, basilicum, pijnboompitten, knoflook en parmezaanse kaas. Crand'ltalia komt met twee nieuwe varianten zonder basilicum maar met heel veel andere ingredienten. Pesto di verdure (groentepesto) is gemaakt met gegrilde paprika, courgettes, aubergines ricotta, grana padano en pecorino. De tweede is Pesto di olive, en bestaat uit een combinatie van grofgemalen zwarte en groene olijven met ansjovispasta, kappertjes en geraspte grana padano en pecorino. Lekker bij pasta, in soepen, op toostjes et cetera. Potje 190 ml. a/5,99 Iglo Viscuisine heeft twee nieuwe variaties op zalm. De Hoi landse zalmfilet is bereid met roomboter, mosterd, peterselie, ui en citroensap. Lekker bij aardappelpartjes en knapperige peul- tjes of bijvoorbeeld tagliatelle met gegratineerde asperges. De Italiaanse zalmfilet heeft een meer uitgesproken smaak, die te danken is aan olijfolie, kappertjes, rode ui, basilicum, mint en tijm. Heerlijk bij pasta, maar ook bij aardappel puree en roergebakken paprika's. De zalmfilets zijn per twee verpakt, samen 250 gram, a 9,95.

Allerhande | 1999 | | pagina 15