f Be^C° Berths1 Benecol: op een smakelijke manier om mv cholesterolgehalte denken Gepocheerde kabeljauwnlet en Benecol met tumkruiden op een bedje van gebakken groenten Bereid met Benecol smeer-, bak- en braadproduct met 70% plantaardig vet. Voor 4 personen: Lekker eten en toch om uw cholesterolniveau denken? Dat kan nu met Benecol! Benecol is een nieuwe lijn plantaardige producten die helpt bij de verlaging van het cholesterolgehalte. Alleen de producten van Benecol bevatten het plantaardige stanolester. Dit ingredient helpt bij de belemmering van cholesterolopname door het lichaam. Twee a drie porties Benecol per dag zijn voldoende. Het eten van Benecol in combinatie met een ge- zonde levensstijl kan al na twee of drie weken helpen bij de verlaging van het cholesterolgehalte. Probeer Benecol eens op uw brood of in de keuken. En ervaar zelf dat Benecol niet alleen verstandig is, maar ook lekker! In Finland weten ze dat al drie jaar. Daar wordt Benecol dagelijks door zo'n 150.000 mensen gebruikt. Er zijn twee heerlijke Benecol-producten, Ten eerste een smeer- bak- en braadproduct met 70% plantaardig vet, heerlijk op brood of toast of om mee te koken! Tfen tweede biedt de Benecol-lijn een zeer smakelijke halvarine. Meer informatie over Benecol kunt u opvragen op het gratis telefoonnummer 0800 022 54 28. 2 theelepels Benecol 4 kabeljauwmoten van 180g elk 4 thee- lepels Benecol om te mengen met de tuinkruiden (bieslook, tijm, rozemarijn, basilicum) 1 middelgrote ui het wit van 1 prei 1 selderijstengel 1 wortel 8 mai'skolfjes 1/2 courgette 2 cm gember (geraspt) peper zout 1 Pocheer de kabeljauw gedurende 10 minuten in weinig water met peper en zout (houdt het water net onder het kookpunt), zet hem vervolgens even opzij. 2 Meng tuinkruiden, peper en zout met 4 theelepels Benecol. TIP Verpak het mengsel in plasticfolie en leg het even in de koelkast. Dat snijdt straks makkelijker voor het opdienen. 3 Verhit 2 theelepels Benecol op hoog vuur en bak er gedu rende 1 minuut de grof gehakte groenten in. 4 Presenteer op elk bord de vis op een bedje van de groenten, een plakje Benecol met tuinkruiden erop maakt uw gerecht compleet. w=-- •r"'T>a£-

Allerhande | 1999 | | pagina 94