Sparen voor porselein Wijnmarkt bij Albert Heijn verse lasagnevellen @0® Perla koffie zit in een nieuwe verpakking waarop u nog steeds wel de vertrouwde waardepunten aantreft. Met deze punten kunt u sparen voor espresso- en koffie- kopjes en koffiebekers van het kwalitatief hoogstaande Arzberg porselein. Er is gekozen voor een conische vorm omdat de koffie daar langer warm in blijft en het aroma beter tot z'n recht komt. Er zijn zes trendy kleuren: donkerbruin, lever, roomwit, blauw, geel en off white. Op elk pak Perla koffie zitten vijf, tien, twintig of veertig waardepunten. Voor veertig punten en een bijbetaling van 4,95 hebt u al een beker. De spaarkaart voor de actie vindt u in de Albert Heijn-winkel. Arzberg prijs AH-prijs met 40 Perla punten Beker 17,95 7,95 4,95 Espresso kop en schotel 18,95 8,95 5,95 Koffie kop en schotel 19,95 9,95 6,95 Voor eigengemaakte lasagne of de mooiste voorgerechten met laagjes pasta en bijvoor- beeld gebakken paddestoelen: van de AH Huistraiteur die u niet voor hoeft te koken, y3.99- In navolging van vorig jaar wordt bij Albert Heijn ook dit jaar een 'Foire aux vins', ofwel wijnmarkt, georga- niseerd. Maar liefst 35 b 40 soorten exclusief geselecteerde wijnen wor- den voor een aantrekkelijke prijs aangeboden. Zo zijn er champag nes, Bordeaux grand cru's uit '95, '96 en '97 en cru bourgeois '96 en '97, maar ook Zuid-Franse Chateaux uit de Languedoc. Al deze wijnen heeft Albert Heijn speciaal voor de Foire aux vins in huis gehaald. De prijs van de Zuid- Franse wijnen varieert van 7,95 tot f 9,95. De betere wijnen varie- ren in prijs van 15,- tot6o,-. Daarnaast zijn er wijnattributen ver- krijgbaar: een echte sommelier fles- opener, een decanter van kristal en kristallen glazen (Bourgogne rood en wit en Toscane rood en wit). Pittiq servet Spicey servetten van Duni in vier verschillende dessins om een etentje pittig aan te kleden. Een pakje a 20 stuks, is vanaf 11 oktober tijdelijk verkrijgbaar voor 2,95 i.p.v. 3,95.

Allerhande | 1999 | | pagina 15