azalea's! 1 (pr stnnfpnti verwende poezen Was tip Budget-tip AllerHdndf 1155 Een potje ingedroogde (kinder)lijm krijgt een nieuw leven met een scheutje azijn. Najaarsflair in combinatie met de standvastigheid van een vaste plant: er zijn weer volop azalea's. Dit vlijtig bloeiende nichtje van de rododendron brengt zowel binnen als buiten kleur. Bevochtigen door middel van een dompelbad is ideaal; gaat de azalea na de bloei de tuin in, kies dan een plek in half- schaduw, graaf hem niet te diep in en meng de grond met een beetje turf, in ver- band met de waterhuishou- ding. Alle kleuren in Sir Albert's Garden. Een groezelig douchegordijn wordt weer fris als u het wast met een paar handdoeken, die het gordijn in de wasmachine 'scrubben'. Zit onderaan het gordijn veel kalkafletting, week dat deel dan voor het wassen een halfaur in huishoudazijn. Praktische informatie voor het leven van alleoac Product AH Schep Schoon fijn AH Schep Schoon grof AH Houtkorrels AH Kattenbak Stuifvrij Euroshopper Inhoud 6 liter 10 liter 10 liter 10 liter 16 liter Voordelen Klontvormend, zuinig Klontvormend, zuinig ioo% milieuvriendelijk Extra absorberend en stuifvrij. Deels papierkorrels, budgetvriendelijk. In de romertopf kookt kip, groente en de voedingsstoffen zoveel mogelijk bewaard blijven. en vis in z'n eigen sap gaar op basis van stoom, zodat de smaak Moest poes het vroeger met een oude krant doen, tegenwoordig is er een keur aan kattenbakvulling waar zelfs de meest verwende Pers nog wel genadig in wil graven. Maak hier uw keus.

Allerhande | 1999 | | pagina 137