f25,- 3 De Thuisservice van Albert Heijn Keuken-tip A Telfort Nu 00k beltegoed bij Albert Heijn AllerHande 131 Sinds September zijn bij de servicecounters van Albert Heijn prepaid (beitegoed)kaarten verkrijgbaar voor mobiele telefoons. Van alle providers worden een of meerdere kaarten aangeboden Ben Vrijf40,- Dutchtonef 25,- Hl Prepay f 25,- KPN Mobiel bellen:fj0,- Libertel Izi f 40,- Telfort voucher f 25,- Uien of vis schoongemaakt? Was de handen met zeep en een thee- lepeltje zout. Het zout doet niets af aan het schuim, maar verwijdert wel nare luchtjes. Beltegoed vragen over... Sinds de introductie in 1984 heeft de Thuisser vice van Albert Heijn zich als een inktvlek over Nederland uitgebreid. In de afgelopen weken zijn Arnhem, Eindhoven en Breda aangesloten bij deze dienst, die niet alleen de boodschappen doet, maar ze 00k thuis- bezorgt. Drie vragen aan Manon Houten, marke ting manager van de AH Thuisservice. 0 Hoe werkt de service nu precies? 'Klanten kunnen per com puter, telefoon of fax bestellen uit het bood- schappen-assortiment van de Thuisservice, waarin zo'n 7.000 artike- len zijn opgenomen die 00k bij de 'gewone' Albert Heijn te vinden zijn: verse groenten, artikelen uit koeling of diepvries en houdbare boodschappen. lemand van de AH Thuisservice verzamelt de bestelling en levert die tot in de keu- ken af.' 0 Dus die laat 00k een gedeukt pakje boter liggen? 'Albert Heijn heeft een naam hoog te hou- den. Wie kiest voor de Thuisservice, kan erop vertrouwen dat de boodschappen op een goede manier worden verzameld: vers, ongeschonden, netjes verpakt. Zoals je het zelf 00k zou doen.' Wie maken er op dit moment vaak gebruik van? 'Mensen die hun tijd anders willen beste- den en mensen die niet veel tijd hebben: met allebei een fulltime baan blijft er bij- voorbeeld weinig tijd over om boodschap pen te doen. Dan kan het heel handig zijn als iemand anders dat klusje overneemt.' Voor meer informatie: AH Thuisservice, tel. 0800-1452 of www.ah.nl. nmod Om wijn korte of langere tijd te bewaren is een kelder ideaal, maar veel moderne huizen hebben die niet. Aan welke criteria moet een plek voldoen? Flessen wijn moeten altijd liggen: als de kurk uitdroogt, verzuurt de wijn. Flessen moeten rustig liggen: dus niet in de buurt van trillende huishoude- lijke apparatuur. Licht is funest voor de smaak, denk daarom aan donkere plekken zoals de meterkast of de trapkast. De ideale bewaartemperatuur ligt tus- sen de 10 en 14 °C.

Allerhande | 1999 | | pagina 135