Versterk uw natuurlijke weersta Kan de een beter tegen alcohol dan de ander? Stralend en fris AllerHande 125 Sthoonheidsidealen behoren nog lang niet tot het verleden, maar belang- rijker dan een glad gelaat en de juiste maten is uit- straling. Schoonheid begint met lekker leven en een goed gevoel. Stralende ogen en een frisse huid zijn het bewijs! Hoe vaak zeggen we niet dat de 66n beter tegen alcohol kan dan de ander. Maar geen mens kan goed tegen alcohol. Wei is het zo dat de een het effect van alcohol eerder merkt dan de ander. Drinkt u regelmatig alcohol, dan stelt het lichaam zich daarop in. Het duurt dan steeds langer voordat u het effect van het drinken merkt. Wie veel drinkt zonder snel dronken te worden, is vaak een stevige drinker. Maar dit betekent zeker niet dat hij of zij minder schade van alcohol ondervindt. Daarnaast spelen bijvoorbeeld lengte en gewicht mee, geslacht, een voile of lege maag en het tempo waarin wordt gedronken. Meer weten over alcohol? Vraag dan het gratis boekje 'Feiten over alcohol' aan bij de Alcohol Infolijn: 0900-5002021 [f 0,20 per minuut). Voor een goede gezondheid hebt u een goede weerstand nodig, oftewel een goed werkend immuunsysteem. Ziekteverwekkers moeten worden tegengehouden of opgeruimd. Zo beschermen de witte bloedlichaampjes bijvoorbeeld het lichaam tegen infectie-aanvallen. De natuurlijke weerstand kunt u versterken door te zorgen voor: - Voldoende slaap en ontspanning; Beweging. Wie traint op 65% van zijn maximale inspanning stimuleert de weerstand. Wie zich uitput tijdens het sporten kan zijn weerstand juist verminderen; - Voldoende frisse lucht in huis en elke dag naar buiten gaan; Cezond eten, want een volwaardige voeding bevat alle noodzakelijke vitamines en mineralen. Albert Heijn verkoopt diverse homeopatische zelf- zorgmiddelen die de weerstand helpen verhogen, onder andere VSM Nisyleen (druppels en tabletten) en Dr. Vogel Echinaforce (cr£me, druppels en tabletten).

Allerhande | 1999 | | pagina 127