Vitaminen en Mineralen Basiselementen voor een goed gevoel. Previte Wil je je goed voelen en er goed uitzien? Geen probleem. Gewoon gezond en gevarieerd eten. Ook regelmatig bewegen is belangrijk, vooral voor de botten! Maar als dat nou niet altijd lukt? Of als je een extra druk en onregelmatig leven hebt? Dan kunt u wel wat extra's gebruiken. We hebben iedere dag onze vitaminen en mine ralen hard nodig! Kies daarbij het juiste Previte product. Previte Vitamine C-1000 bruistabletten: Bevat 1000 mg vitamine C ter versteviging van de algehele conditie. Geeft extra weerstand bij geestelijke en lichamelijke inspanning, stress en vermoeidheid en is ook een uitstekende aanvul- ling voor rokers. Vitamine C is een belangrijke anti-oxidant. Previte Calcium-Magnesium bruistabletten: Bevat 350 mg calcium en 80 mg magnesium voor de groei, botten en tanden. Calcium en magnesium zijn betrokken bij de werking van zenuwen en spieren. Calcium zelf is belangrijk voor een goede botontwikkeling en het tegengaan van botontkalking. Previte Multi-Compleet bruistabletten: Bevat alle belangrijke vitaminen en mineralen in een tablet. Ondersteunt de algehele geestelijke en lichamelijke conditie en vitaliteit. Belangrijk bij lichamelijke inspanning, vermoeidheid, dieet of een onevenwichtige voeding. Previte, een compleet vitaminemerk, biedt een assortiment van 48 uitgekiende producten van top reformkwaliteit (in tablet, capsule, druppel en bruistablet vorm), nu te koop in uw eigen supermarkt. Er zijn producten voor extra energie. Voor rust en ontspanning. Voor weerstand. Voor sporters. Voor rokers. Voor vrouwen. Voor kinderen. En voor u, dus. Bovendien aantrekkelijk geprijsd: tussen de f 3,95 en f 9,95. Om uw keuze eenvoudig te maken hebben wij het assortiment verdeeld in zes categorieen met een eigen kleur verpakking. Geel alle vitaminen 9 producten Grijs de mineralen 7 producten Oranje de multi's 8 producten Groen slankproducten 5 producten Paars specialiteiten 16 producten Blauw maag, darmen 3 producten Groen Paars Blauw Daar kies je zelf voor. vitamin m MULTI-VITAMIN-

Allerhande | 1999 | | pagina 105