o Welk land produceert de meeste koffie? a Hoe wordt de koffie het meest gedronken in Nederland? \JJ a Weike koffiemaling wordt ook wel grove o Waar wordt de meeste a Weike koffie is het meest donker gebrand? a Weike koffie is heel geschikt om wakker te worded? Mag u uzelf een koffiekenner noemen? Of kan een koffie- college voor u geen kwaad? Test uw basiskennis met deze prijsvraag. De antwoorden kunt u voor een deel vinden in de bladzijden hiervoor. Onder de inzenders van de goede antwoorden wordt een espresso- apparaat verloot. Vijftig mensen ontvangen als troostprijs een Perla-koffiepakket. AllerHande 45 Testlw koffiekennis a) Columbia b) Brazilif c) Indonesia a) Met melk en suiker b) Met suiker c) Zwart De Vibiemme Domobar is een semi professionele espressomachine waar de heerlijkste espresso en cappuccino mee te maken lijn. Uitgevoerd in staal met een chique verchroomd front. Vergelijkbare win- kelwaarde is circa 1.750,-. Dlt fraaie apparaat is beschikbaar gesteid door Van Eembergen koffie espressomachines B.V. te Den Haag. Stuur uw oplossing op een voldoende gefrankeerde ansicht of briefkaart naar: AllerHande Koffieprijsvraag Postbus 9500 1180 MK Amstelveen a) b) c) koffie gedronken? a) Zweden b) Nederland c) Frankrijk Weike koffiezetmethode wordt het meest gebruikt in Nederland? a) Espressoapparaat b) Snelfilterapparaat c) Cafetifcre a) Perla Mild b) Perla Mokka c) Perla Espresso a) Perla Mokka b) Perla Robusta c) Perla Espresso Weike boon bevat de meeste cafelne? Kidneyboon Arabicaboon Robustaboon mating genoemd? Snelfiltermaling Espressomaling Cafetieremaling

Allerhande | 1999 | | pagina 45