H gH-Ii Nieuwe soorten Perla-koffie 8 710400 033929' 534 5 AllerHande 43 nieuwe verpakking De liefhebber kan nu kiezen uit ruim twin- tig soorten koffie, elk met z'n eigen geur, smaak en kracht. Op de verpakking staat op welk moment van de dag de koffie wordt aangeraden. Nieuw is Perla Zilver; een melange die nog iets zachter en aroma- tischer is dan Perla Mild (voor wie het nog weet: het is de melange van de Albert Heijn Jubileum koffie uit 1995). Perla Goud is de nieuwe benaming voor Perla Superieur: een topmelange van uitsluitend Arabica- bonen met een vol aroma en een ver- fijnde smaak. Ook nieuw zijn de vier soorten aroma-koffie. Aan Perla Mild zijn hiervoor aroma's toe- gevoegd van hazel- noot, Irish cream, bitterkoekjes en cappuccino. Ideaal om een etentje verras- send af te sluiten. U zet deze koffie gewoon met het snel- filterapparaat. Met het handige zakje van 50 gram kunt u zo'n acht koppen koffie (fen pot) zetten. *2S®i De vertrouwde ;erla- Mooi^u Mild, iets zij'et elk moment Albert Heijn Zaondam Servicelij Direct serveren na het zetten tel.: 0800 0305 van de koffie blijven optimaal behouden als u het eopende pak in een droge, luchtdichtc us bewaart en binnen 14 dagen gebruikt. In gesloten verpakking koffie ten minste houdoaar tot de datum op de bovenzijde van dit pak. Zetmethode snclfillermaling voor hei koffiezetapparaat grove moling voor de cafeliere espressomaling voor de espressornachine koffiebonen voor het zelf malen van koffie oploskoffic voor hel makcn van 66n kopje koffie Albert Heijn biedt u een breed assortment kolfie. Om uw keuze le vereenvoudigen, vindt u op iedere Perla verpakking het smaaklype en de zetmethode. Zo zet u voor elke gelegenheid de lekkerste koffie. Kwaliteitsgarantle Al sinds 1895 selecteren, melangeren en branden we zelf onze koffie. Ons vakmanschap garandeert u dat uw vertrouwde Perla koffie 3ltijd van constante, Neem 6-7 eram koffie per kopje (-1 3fgestreken koftiemaatschepje) of naur eigen smaak meer of minder. Verdeel de koffie gelijkmatig in het filtcrzakje. Volg de instructies van het koffiezetapparaat. Sinaaktype I medium ge i donkei ge brand, mild I brand. piUig 1 Geeft aan welke koffiezetmethode voor de betreffende koffie het meest geschikt is. Voor Perla Mild Snelfiltermaling is dat het vertrouwde koffiezetapparaat. 2 Dit cijfer geeft het smaaktype van de koffie aan. Op een schaal van 1 tot 5 wor- den de wijze van branding (licht, medium, donker) en een smaakomschrijving (zacht, mild, pittig) weergegeven. 3 Hier leest u in een notendop de basics van de aanbevolen koffiezetmanier. 4 Niet elke koffie dient op dezelfde wijze bewaard te worden voor optimaal kwaliteits- en smaakbehoud. Hier leest u kort hoe u de koffie het beste kunt bewaren. Verder zitten Perla Goud en Zilver voortaan in plaats van in vacuOmfoiie met papier eromheen, in een zogeheten single/o//-verpakking (zoals de bonen en de Perla Gourmet-koffie). Dat bespaart verpakkingsmateriaal en houdt deze koffie beter vers.

Allerhande | 1999 | | pagina 43