Mooi rood is niet lelijk Gebruik uw lipstick als gids Soms krijgt u de ideale kleur lipstick door twee kleuren te mengen. Dit gaat snel en gemakkelijk in de magnetron. Combineer een kleine hoeveelheid van beide pommades in een klein afsluitbaar bakje en smelt ze enkele seconden op vol vermogen. Nieuw voor huid haar Dove AllerHande 135 Maar liefst 30% van de Nederlandse vrouwen kiest voor een rode tint als zij het haar kleuren en vooral in het najaar is rood geliefd. Sommige roodtinten hebben een warme ondertoon (terracotta, koper), andere zijn koeler (maho- nie, mahonie-acajou) en neigen zelfs naar blauw-paars. Als u twijfelt over de juiste kleur, gebruik dan uw favoriete lipstick als gids. Zijn het bruinrode (warme) tinten die u flatteren of komt uw gezicht het best tot zijn recht met een koele violette of kardinaalrode lipstick? Als u het antwoord op deze vraag weet, weet u ook in welke 'groep' roodtinten u het zoeken moet. Aandacht voor de BINNENKANT kao trfore. Br AiiTy Flash Nivea Visage Kao Biorc Beauty Flash bestaat uit ver- koelende en verstevigende patches (een soort com- pressen) voor de oogcontouren. Ideaal als oppepper voor een avondje uit, maar ook ter bestrijding van fijne lijntjes en rimpeltjes op de iangere termijn. Een verpakking van 6x2 stuks kost 19,99. Het nieuwste product van Nivea is Nivea Visage Anti-Rimpel Dag- en Nachtcreme Q10. Deze bevat de natuurlijke huideigen celstof Q10, die't herstel proces van de huid en haar bcschcrmingsfunctics activeert (dagcreme 22,99; nachtcreme 24,99). Dove Body Milk voor de droge huid en Dove Body Lotion voor de normale huid bestaan uit hydrate- rende creme en zijn verrijkt met vitamine E, dat de huid beschermt tegen vroegtijdige veroude- ring. Zowel de Body Milk als de Body Lotion wor den snel door de huid opgenomen en houdcn haar zacht en soepel. Een flacon van 400 ml. kost 11,99. De nieuwste Palmolive Shampoos en Conditioners (beide /4,49) ruiken heel lekker. Er is Palmo live shampoo 2 in 1 met kokosmelk en jojoba voor alle haartypen, met abrikozenmelk voor gekleurd of gepermanent haar, met amandel- melk voor droog of beschadigd haar en met natuurlijke plantenextracten voor normaal haar. Verder zijn er conditioners met jojoba voor droog of beschadigd haar en met zij deprotelnen voor normaai haar. Badedas Teletubbies Bubbelbad is miide en verzorgende badschuim dat van kleur verandert als het aan het water wordt toege- voegd. Prijs /4,99. Er is ook een douchegel met glitters, 4,99. Oral-B tandenborstels zijn verkrijgbaar in soft en medium en beschikken over indica- torborstelharen die precies aangeven wanneer de borstel vervangen moeten worden. Vanaf 3,95. Tijdelijk bij twee pakken AH maandverband: de AH maandverbandbewaardoos, een beschilderde box waarin losse verbandjes of een zakje maandverband discreet kunnen worden opgeborgen.

Allerhande | 1999 | | pagina 135