string inlegkruisjes 3000 Gratis Gezond van binnen, Pinda's Blond haar dat in de zomer door zon, zee en vooral chloorwater dof en verkleurd is, krijgt zijn glans en oorspronkelijke kleur terug door tomatenketchup als conditioner te gebruiken. Handig voor als er niets anders voorhanden is en uw haar niet beschadigd is. Ruim opbrengen, inmasseren en heel goed uitspoelen! mooi van buiten zijn een prima snack. Gezonde voeding is erg belangrijk voor een gezonde huid. Omdat het lichaam zelf geen vitamines kan aanmaken (behalve vitamine D), is het afhankelijk van de dosis die u het dagelijks aanbiedt. De bloedbaan is een belangrijk transportmid- del van die vitamines. Daarnaast haalt ze wat ze nodig heeft uit vitaminerijke ver- zorgingsproducten. Cremes verrijkt met vitamine E (onder meer Plenitude Futur E, Oil of Olaz Anti-Wrinkle Firming Cream en Nivea Visage Anti-Rimpelcrfeme Q10) beschermen de huid en gaan het huidver- ouderingsproces tegen. Ook vitamine A is een belangrijk wapen in de strijd tegen rimpels en pigmentvlekken. Dit omdat vitamine A de natuurlijke productie van collageen stimuleert, dat de stevigheid en spankracht van de huid bepaalt. En zoals een glas sinaasappelsap boordevol vita mine C de weerstand helpt verhogen, zo ondersteunt vitamine C in cosmetische producten de opname van de werkzame stoffen en verhoogt deze de vitaliteit van de huid. Er zit wel veel vet in, maar dat is wel van het onverzadigde soort. Ook bevatten ze waardevolle voedingsstoffen zoals vitamine E en B, koper, magnesium, fosfor, selenium, zink en kalium en vormen ze een natuurlijke bron van voedingsvezels. Strings zijn erg in trek. Dit type ondergoed vraagt om speciaie vorm als het om inlegkruisjes gaat. Libresse Inlegkruisjes zijn zo gevormd, dat ze precies in een passen; bovendien hebben ze een goede absorptielaag zorgen de zachte randjes van het inlegkruisje voor vee draagcomfort. AllerHande mag 3000 doosjes van deze kruisjes ter waarde van f 4,99 weggeven. Op is op stuur snel een voldoende gefrankeerde brief- of ansicht kaart met uw naam, adres en handtekening naar: Redactie AllerHande, Libresse inlegkruisjes-actie, Postbus 9500, n8o MK Amstelveen. De eerste 3000 inzenders krijgen gratis een verpakking thuis gestuurd.

Allerhande | 1999 | | pagina 131