Haarverzorging in... fflM, Wat te doen bij aftrek. De Verenigde Staten: Nieuw voor huid haar Kam nat haar dichtbij de punten, pak vervolgens het stakje daarboven en werk zo langzaam naar boven toe om het haar zo min mogelijk te beschadigen. AllerHande 189 Azie: Zwart en glanzend haar is een soort statussymbool en dit verklaart tevens de populariteit van conditioner. Lang haar is de norm voor vrouwen en anti-roos shampoos vinden gretig Amerikaanse vrouwen gebruiken meer haarlak dan waar ook ter wereld. Ook hier is lang haar erg geliefd. Venezuela: 'Schuim' staat voor schoon. Dit in schril contrast met Thailand, waar men Never een sham poo gebruikt die zo min mogelijk schuim geeft. En in Ncderland?1 Mooi haar staat voor verzorgd haar, haar waar zorg aan is besteed en glanst. Minder kieskeurig zijn wij wat coupe en verzorgingsritueel betreft. Wratten, ronde 'bobbeltjes' met een bloemkoolachtig oppervlak, zitten vaak in groepjes bij elkaar op de banden en soms op de voet- zolen. Ze worden veroor- zaakt door een virus en zijn heel besmettelijk. Zo kunt u ze al oplopen door een besmette huid aan te raken. Sporthallen, -scho- len en zwembaden zijn bekende boosdoeners. Draag daarom altijd sport- schoenen,onder de douche badslippers en was uw voe- ten direct na het sporten. Vaak duiken wratjes pas maanden na de besmetting op. Celukkig verdwijnen ze meestal na verloop van tijd vanzelf. Het lichaam bouwt dan afweerstoffen op, zodat het er immuun voor wordt. Na de puberteit neemt de kans op wratten doorgaans snel af. Veroorzaken wratten last of zijn ze al te ontsierend, dan kunt u ze behandelen met speciale wrattentinctuur (Formule W, Wartner) of laten aanstippen bij de huisarts. M.M.V.: BADSLIPPERS (I): ZIE 8LZ. 102 Aandacht voor de buiten- En binnenkant ProVital De nieuwe en verbeterde Oil of Olaz Provital Dag- en Nachtcreme zijn verrijkt met Illume, een werkstof die de huid snel en doel- treffend hydrateert. Bovendien bevat Provital voedende olifin die de huid zacht en soepel maken. Voorai de rijpere huid heeft hier baat bij. Oil of Olaz Provital is gehuld in een opvallend, goudkleurig doosje (dagcreme 22,99, nacht creme 24,99). Met de strakkere kledingmode dragen steeds meer vrouwen een string. Libresse komt nu met inlegkruisjes speciaal voor stringgebruiksters: Libresse String, 4,99. ProVital Rrstcna.erende Nachi

Allerhande | 1999 | | pagina 89