Eenmalige aanbiedingen met Bonus korting voordeelpagina Drie praktische producten Een naturel gedekte tafel Plezier met foto's Voor hete soep Deze maand staan er soepkoppen, placemats en fotoalbums in de Bonus kaart-etalage. Stuk voor stuk praktische, degelijke en mooi vormgegeven artikelen, en nu exclusief voor Bonus kaarthouders verkrijgbaar met aantrekkelijke Bonus kortingen. Deze handgeweven, katoenen placemats zijn verkrijgbaar in zes varianten ecru met bruin. Per twee stuks zijn ze bijeen gebonden met een ecru lint: leuk als cadeau! De placemats meten 33x48 cm. Ze zijn van 100% katoen. De placemats blijven het mooist als u ze op de hand wast in een lauw sopje en naspoelt met azljn. In de wasmachine en droog- trommel kunnen ze krimpen en vorm verliezen. Placemats (set van twee) AH prljs Bonus punten en bijbetaling 9,95 20 4,95 Albert Heijn heeft tijdelijk fotoalbums in zwart, geel, rood en blauw. Deze fotoalbums bleden plaats aan 100 foto's van 10x15 cm en hebben een zwarte rug: dat staat mool in de boekenkast. De albums zijn gemaakt van stevige kunststof. Er zijn ook albums voor 80 en 100 foto's (in andere maten). Fotoalbum voor 100 foto's AH prijs Bonus punten en bijbetaling 11,95 20 6,95 Met deze sierlijke soepkoppen kunt u hete soep eten zonder bang te zijn uw handen te branden. Set van twee stuks in crfeme, met verchroomde, afneembare houders. De soep koppen kunnen niet in de vaatwasmachine of de magnetron. Soepkop (set van twee) AH prljs Bonus punten en bijbetaling 19,95 40 9,95

Allerhande | 1999 | | pagina 63