his punten al verzilverd? tot en met 31 januari 2000 voordeelpagina acties voor bestek, pannen en keukengerei. Kortingen Na 31 januari 2000 stopt Albert Heijn met het uitgeven van Bonus punten. Tot en met 31 januari kunt u uw gespaarde Bonus punten nog gebruiken voor korting op de eenmalige Bonus artikelen of op artikelen uit de langlopende erHande Na 31 januari 2000 gaat Albert Heijn nieuwe initiatieven ont- ploolen die zeker zo Interessant zijn. Uiteraard blijft u met de Bonus kaart profiteren van korting op zo'n 400 wisselende aanbiedingen. Ook het Air Miles spaarprogramma loopt gewoon door. Dat na 31 januari 2000 de Bonus punten komen te vervallen, bete- kent wel dat het nu tljd Is om gebruik te maken van de punten die u al hebt gespaard. Wacht nlet te lang met het Inwisselen van uw Bonus punten: de voor- raad van de eenmalige Bonus artikelen is beperkt. De artikelen uit de langlopende spaaracties zijn ook na 31 januari 2000 nog verkrijgbaar, maar uitsluitend tot en met die datum kunt u ze nog verkrijgen met Bonus korting. Bovendien zijn de speciale Albert Heijn-bestekken met de intro- ductie van de soeplepel in Sep tember geheel compleet. Met uw Bonus punten komt een compleet gedekte tafel voor een aantrekkelijke prijs binnen hand- bereik. Zelfs de door Christofle verzilverde bestekken Versailles en Orleans zijn met Bonus punten zeer betaalbaar. Zie voor een overzicht van de bestekactle en de spaarprogramma's voor pannen en keukengerei de brochure in de winkel.

Allerhande | 1999 | | pagina 62