Tivall Een verleidelijk lekkere variatie: shoarma van Vcunatie illAn hoarma! Het pittige antwoord op je lekkere trek, op ieder moment van de dag. Nu kun je van harte toegeven aan de verleiding, want er is nu Shoarma zonder vlees! Van Tivall, natuurlijk. Je vindt het in het koelvak bij Albert Heijn, bij die meer dan 20 andere verrukkelijke produkten van Tivall. Shoarma van Tivall is klaar in een handomdraai. Bereid het op de traditionele manier, of geef je fantasie de ruimte. Hier zijn alvast enkele ideetjes. (ADVERTENTIE) SERVEER SUGGESTIES Shoarmabroodje Snijd een pitabroodje open en warm het op in de oven (6-7 minuten). Bak de Tivall Shoarma kort in een beetje olie. Leg het met wat fijngesneden ijsbergsla in het broodje. Maak het af met knoflooksaus. Shoarmamenu Snijd een kwart rode en een kwart groene paprika in dunne reepjes. Bak ze mee met de Tivall Shoarma. Roer het mengsel vlak voor het opdienen door lOOg zeer fijn gesneden rauwe andijvie. Serveer het gerecht met verschillende sausjes en warme pitabroodjes. Ook lekker met rijst. HARTIGE SHOARMATAART 6 plakjes biaderdeeg 1/2 liter slagroom 4 eieren I prei 200g Tivall Shoarma peper lOOg geraspte kaas Verwarm de oven op 200°C. Snijd de prei in dunne ringetjes. Laat intussen het biaderdeeg ontdooien en beldeed er een ovenschotel mee. Prik met een vork gaatjes in de bodem. Klop de eieren los met de room en breng het mengsel op smaak met peper. Roer de Tivall Shoarma met de preiringen en de geraspte kaas door het room/ eierenmengsel. Giet het geheel in de vorm. Bak de taart af in 35-40 minuten.

Allerhande | 1999 | | pagina 38